Аргентинські танці

e-mail

Аргентинські танці

Історія народів Латинської Америки почалася тоді, коли завойовники з Європи припливли туди в пошуках кращого життя. Своєрідний історичний шлях проживають на території сучасної Аргентини народів знайшов своє відображення у двох танцях - більш знаменитого аргентинського танго і менш відомої Аргентині.

Обидва танцю мають два варіанти виконання - вуличний і бальний. Як правило, вуличний варіант надає широке поле для імпровізації, бальний підпорядкований певним канонам і правилам.

Тим не менш, обидва танці парні, і обидва розповідають нам про трагізм любові і пристрасті. Природа танцю вкрай постановочні - емоції занадто яскраві, руху досить чіткі. Відзначимо, що танго виріс в настільки відомий танець зі звичайного вуличного розваги простого народу.

Аргентинське танго відноситься до одного з п'яти танців латиноамериканської програми бальною змагальної програми. Костюм для виконання танцю - корткое сукню для партнерки, костюм, не утруднює рухів для партнера. Для виконання класичного аргентинського танцю необхідно мати достатньо сильну фізичну підготовку, адже його елементи - широкі кроки, глибокі прогини не можна виконати без хорошого тренування.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту