Купить профессиональную косметику в Киеве.


Аргентинські танці

e-mail

Аргентинські танці

Історія народів Латинської Америки почалася тоді, коли завойовники з Європи припливли туди в пошуках кращого життя. Своєрідний історичний шлях проживають на території сучасної Аргентини народів знайшов своє відображення у двох танцях - більш знаменитого аргентинського танго і менш відомої Аргентині.

Обидва танцю мають два варіанти виконання - вуличний і бальний. Як правило, вуличний варіант надає широке поле для імпровізації, бальний підпорядкований певним канонам і правилам.

Тим не менш, обидва танці парні, і обидва розповідають нам про трагізм любові і пристрасті. Природа танцю вкрай постановочні - емоції занадто яскраві, руху досить чіткі. Відзначимо, що танго виріс в настільки відомий танець зі звичайного вуличного розваги простого народу.

Аргентинське танго відноситься до одного з п'яти танців латиноамериканської програми бальною змагальної програми. Костюм для виконання танцю - корткое сукню для партнерки, костюм, не утруднює рухів для партнера. Для виконання класичного аргентинського танцю необхідно мати достатньо сильну фізичну підготовку, адже його елементи - широкі кроки, глибокі прогини не можна виконати без хорошого тренування.

Коментарі   

 
0 # xewacugepo 15.02.2020, 16:48
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Dosage Amoxicillin 500 Mg frj.nbkn.kolibr i.co.ua.zjn.gt http://mewkid.net/who-is-xandra/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # ugofikihaza 15.02.2020, 17:32
http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Buy Amoxicillin Online Amoxicillin 500mg Capsules cjw.xzhw.kolibr i.co.ua.xxz.pn http://mewkid.net/who-is-xandra/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту