Бачата

e-mail

Бачата - домініканський танець

Бачата - танець, що виник в шістдесяті роки двадцятого століття в Домініканській Республіці і отримав широке розповсюдження у вісімдесятих на території Латинської Америки, а так само в тих районах США, де переважають емігранти з Домініканської Республіки.

Виникнення бачати пов'язують із напруженою ситуацією в країні, коли жителі бідних районів збиралися на вечірки, пили і, звичайно ж, танцювали. Темп у бачати не такий швидкий як у інших латиноамериканських танців, але, тим не менш, танцюють її також в тісному фізичному контакті. При погляді на танцюючу бачату пару виникають думки про смуток, нерозділеного кохання і несправедливості в житті.

Характерні елементи танцю - чотири кроки з акцентом на останній крок. На рахунок «чотири» нога витягується трохи вперед і ставиться на носок. У танці мало поворотів (це пов'язано з необхідністю тісного фізичного контакту), але, тим не менш, часто використовується «перекидання» партнерки з руки на руку.

Незважаючи на те, що бачата досить молодий танець, без неї не обходиться жодна вечірка в Домініканській Республіці. Виповнюється бачата під акомпанемент карибської гітари (далека родичка знайомої нам акустичної гітари, але відрізняється більш різким металевим звучанням).

Не випадково бачата називають танцем пристрасті. Загадковий, сексуальний, романтичний, він приголомшує глядачів до глибини душі! Танцюється бачата в парі, при цьому між партнерами має бути дуже маленька відстань, партнери повинні відчувати один одного. Базові рухи цього танцю досить прості. Танцюється бачата під латинські ритми. Танець просто бачата заворожує красою і пластикою, різними підкруткою і фігурами.

Урок Бачатb

Урок ведутm Кудрик Ігор та Кудрик Ольга.

Урок №8
Урок №8
Урок №9
Урок №10
Урок №11
Урок №12
Урок №13
Урок №14
Урок №15
Урок №16
Урок №17
Урок №18
Урок №19
Урок №20
Урок №21
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту