Бальні танці

e-mail

Бальні танці

Із назви «бальні танці» стає зрозуміло, що ці танці виконуються на якихось важливих прийомах і балах. Зародився цей напрямок ще в Середні століття, у епоху Відродження, а сучасний вигляд придбав після Другої світової війни.

Також існують змагання з бальних танців. У програму входить 10 танців, які в свою чергу діляться на європейську і латиноамериканську програми.

У європейську програму входять повільний вальс (темп - 28-30 тактів в хвилину), танго (темп - 31-33 тактів в хвилину), віденський вальс (темп - 58-60 тактів в хвилину), повільний фокстрот (темп - 28-30 тактів в хвилину) і квікстеп (швидкий фокстрот) (темп - 50-52 тактів в хвилину). У латиноамериканську програму включені самба (темп - 50-52 тактів в хвилину), ча-ча-ча (темп - 30-32 тактів в хвилину), румба (темп - 25-27 тактів в хвилину), пасодобль (темп - 60 - 62 тактів в хвилину) і джайв (темп - 42-44 тактів в хвилину). Головна відмінність програм полягає в тому, що танцюючи танці європейскої програми, танцюристи рухаються по певній лінії, а під час виконання латиноамериканської програми пара практично завжди залишається на місці.

Об'єднує всі ці танці ще й те, що всі вони є парними (пара - чоловік і жінка) і виконуються в тісному фізичному контакті.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту