C-walk

e-mail

c-walk танцювальний стиль

C-walk - один з напрямків вуличного танцю, настільки вдалий, що вилився в суцільно оформлений танцювальний рух.

Народився C-walk в Центральному парку Нью-Йорку, де члени вуличної банди Crips (між іншим, звідси й назва танцю - C-walk) "малювали" ступнями ніг назви банд-суперників та закреслювали або стирали їх з асфальту, тим самим підкреслюючи свою перевагу. Як наслідок танець розвинувся, поширився спочатку по місту, потім по країні а потім і по всьому світі.

Ноги в танці рухаються віртуозно, легкі стрибки чергуються з прослизаннями, народжується відчуття ширяння танцюриста над землею. Зазвичай танець виконується сольно, щоб підкреслити уміння кожного танцюриста окремо.

Окрема увага приділяється формі одягу для C-walk. Як правило, це одяг дуже великого розміру, мабуть, щоб підкреслити «ширяння» танцюриста. Дуже широкі штани з низькою посадкою, майка дуже великого розміру, великі кросівки на товстій підошві і на голові - кепка з прямим козирком, злегка звернутим на бік.

Також про успішність танцю говорить те, що він існує до цих пір з початку його розвитку, а це вже майже 30 років. Музику для C-walk карще вибирати типу ганкста репу і ганкста фанку.

Наші відео уроки C-walk допоможуть вам з нуля вивчити базу C-walk, поступово ускладнюючи рівень. Вже після декількох занять ви відчуєте, що можете більш вільно імпровізувати. Якщо ви початківець танцюрист, то краще вивчити окремі базові рухи, а потім переходити до зв'язок. Відеоурок C-walk від викладача школи Model-357 Lab. Олега Абишева.

C walk відео. Урок №1
C walk відео. Урок №2
C walk відео. Урок №3
C walk відео. Урок №4
C walk відео. Урок №5
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту