Ча-ча-ча

e-mail

Ча-ча-ча

Ча-ча-ча - один з п'яти танців латиноамериканської програми бальних танців. Народився він на Кубі в середині двадцятого століття в результаті злиття танців мамбо і румби, відрізняється від них він більш легким ритмом з розділеною четвертої долей такту.

Перша мелодія для ча-ча-ча датується 1948 роком, і вже через кілька років майже всі танцюристи могли виконати легкий і запальний танець ча-ча-ча.

Звичайно, танець, виконуваний на змаганнях, відрізняється від того ча-ча-ча, яким він був на початку. Деякі елементи пішли, деякі, навпаки, ускладнилися.

Як і в інших латиноамериканських танців основні рухи ча-ча-ча - це проводки в різні сторони, повороти, перекидання партнерки з руки на руку. Партнери часто розходяться і сходяться в танці, і це ще раз підкреслює емоції танцю - страждання від нерозділеного кохання, бажання домогтися партнера у що б то не стало.

Руху в танці яскраві, чіткі, пристрасні і злегка нахабні. Створюється ілюзія флірту між партнерами, завзятого і запального спілкування. Темп танцю - 120 ударів на хвилину, і на кожен удар припадає завершений крок, коліно обов'язково випрямляється.

Танцювати ча-ча-ча треба з віддачею, потрібно відчувати партнера.

Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 1
Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 2
Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 3
Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 4
Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 5
Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 6
Танець Ча-ча-ча. Відеоурок № 7
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту