Клубні танці

e-mail

Клубні танці

Клубні танці - не просто стиль танцю зі строгими правилами, з набором певних рухів. Це - спосіб виразити свою індивідуальність через продукт синтезу хіп-хопу, house, rnb і funk. Головне правило цього стилю - імпровізація. Це одне з наймолодших напрямків танцювального руху, своєрідний протест покоління, народженого ще в СРСР і змужнілого на його уламках. Розвитку клубної культури сприяло масове відкриття дискотек і клубів а також широке поширення електронної музики.

Клубні танці можна виконувати як сольно, в нічних клубах і на вечірках, так і в групі. Сольне виконання дає більш широке поле для імпровізації і самовираження, групове виконання вимагає більш суворого підходу до танцю. Професійні виконавці клубних танців називають себе roy-roy dancers і виступають в клубах і на естрадних майданчиках.

Танцювати клубні танці - значить повністю віддаватися ритму музики, купатися в ній. Навіть один танцюрист станцює під різну музику по-різному (якщо, звичайно, він танцює не в групі), тому що саме клубні танці - спосіб виразити своє Я через рух. У виконанні клубних танців немає заборон, це - кращий спосіб висловити свою волю в танці.

Клубні танці виконуються під сучасну популярну музику, або під авторську музику діджеїв. Клубний танець - це гармонійне поєднання швидких і повільних рухів.

Навчання клубним танцям від Ne-Yo № 1
Навчання клубним танцям від Ne-Yo № 2
Рух Tribal Skank (навчання онлайн)
Місячна хода (навчальний урок)
Танцювати як Леді Гага (навчальний урок)
Як танцювати Trance Dance (навчання онлайн)
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту