Використання відео уроків при підготовці танцівників.

e-mail

Відеоуроки бальних танців

Сьогодні учбове відео є популярним та доступним засобом позитивного впливу на навчальний процес. Уроки, що записані у відео форматі доволі поширені в усіх сферах завдяки своїй доступності та ефективності. До того ж це дуже зручно. Людина не прив’язана до місця та часу і може вчитися там де їй зручно і тоді коли є можливість.

Стосовно використання відео уроків при підготовці танцівників, то це дає як тренеру, так і його вихованцям специфічні можливості. Яким ще іншим більш зручним засобом можливо спостерігати за розвитком бального танцювального мистецтва у будь-якому місці земної кулі, коли ще буде нагода подивитись майстер-клас успішного танцюриста або відомого тренера (особливо якщо немає можливості відвідувати платні лекції)?

Відео уроки бальних танців – це урок де вам не тільки показують, але й весь час повторюють та пояснюють специфіку техніки виконання, окремі нюанси можна передивлятися багато разів. У якісних уроках неможливі помилки та неточності рухів. При монтуванні уважно аналізуються усі дублі та обираються лише найкращі. Бо це ділова та професійна репутація викладача, тренера, танцівника. Спортивні бальні танці, відео уроки яких вивчаються Вами, покликані донести усе найкраще, чого досягнув лектор у танці при створенні уроку.

Спеціалізований сайт «Спортивные бальные танцы. Помощь тренеру» займається не лише відбором, але й грамотною систематизацією усіх відеоматеріалів. Це дозволяє Вам більш доцільно використовувати власний час. Завжди більш зручніше користуватися інформацією, якщо хтось вже проаналізував її, зібрав у одному місці та посортував.

Відео записи уроків танців на нашому сайті розміщені згідно загально прийнятої класифікації. Після кожного матеріалу є посилання на відео зі схожими темами або наступні частини серії. Можна також відібрати відео про якийсь окремий танець, техніку виконання, або тренера.

За матеріалами сайту: http://ballrooms.su/
«Спортивные бальные танцы. Помощь тренеру».
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту