Головна ялинка країни засвітится на День святого Миколая

e-mail

Головна ялинка країни 2013

Головна ялинка України буде встановлена ​​на Майдані Незалежності в Києві. За словами влади, її запалять 19 грудня, у День святого Миколая.

Ялинка буде штучною зробленою у вигляді металевого конуса, "але ялинка виглядатиме так, як виглядала наша ялинка, яку звикли бачити кияни протягом останніх 25 років", - сказала Зоріна. За її словами, висота новорічної ялинки складе 34,8 м, діаметр нижнього ярусу гілок - 12,5 м, вага до 30 тонн.

Крім того, вона заявила, що новорічна ялинка 2013 року буде повністю відрізнятиметься від торішньої ялинки. Зокрема, за її словами, оригінальною буде верхівка ялинки - піксельна маківка з ефектом 3D, а нова комп'ютерна програма, яка буде керувати світлодіодним оформленням ялинки, відповідає найкращим світовим стандартам.

"Вночі вона буде мати більш розкішний вигляд, а вдень - більш спокійний", - заявила Зоріна, підкресливши, що вдень і вночі ялинка буде виглядати по-різному. Вартість ялинки складе не менше 2,5 млн грн. Встановлення ялинки буде проходити з 15 листопада по 15 грудня, всі витрати оплачені спонсорами.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту