Корреспондент.net оголошує конкурс фото та відеорепортажів "Королі танцю"

e-mail

Kings Of Danse Photo_
На Я-Корреспондент порталу Корреспондент.net розпочався конкурс фото- та відеорепортажів "Королі танцю", переможці якого отримають в подарунок квитки на прем'єру програми всесвітньо відомого проекту "Королі танцю"  в Києві.

З 4-го по 13-е жовтня на сторінці конкурсу всі зареєстровані користувачі Корреспондент.net можуть завантажити свої фото або відео, які зняті в процесі танцю.

За умовами конкурсу один користувач може завантажити тільки один репортаж. Переможці будуть обрані шляхом голосування серед користувачів сайту, а також експертним журі Корреспондент.net.

Голосування буде проходити на веб-сторінці конкурсу, де читачі сайту зможуть відзначити сподобалися фото або відео за допомогою кнопки Кореспондент (подобається) і соціальних кнопок: Google (+1), Facebook (like), ВКонтакте (мені подобається), Twitter (tweet), LinkedIn .

Підсумки конкурсу будуть підведені 14-го жовтня на сторінці конкурсу на Я-Корреспондент.

Експертне журі Корреспондент.net обере трьох переможців з учасників конкурсу, які наберуть найбільшу кількість соціальних голосів. Вони отримають у подарунок по два квитки на прем'єру нової програми всесвітньо відомого проекту "Королі танцю", яка відбудеться 15 і 16 жовтня, на сцені Національної Опери України в Києві.

За матеріалами korrespondent.net

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту