Рок-група Whitesnake вирушає в концертний тур по Україні

e-mail

white snake13 листопада 2011 в Києві у Палаці Спорту виступить британо-американська рок-група Whitesnake. Концерт присвячений виходу нового альбому Forevermore.

Альбом Forevermore вийшов в 2010 році. Учасники групи настільки були захоплені студійною роботою, що повністю відмовилися від концертної діяльності протягом 2010 року. Одинадцятий студійний альбом Whitesnake був записаний, спродюсований та зведений Девідом Кавердейлом, Дагом Олдріче і Майклом Макінтайр в Snakebyte Studios і Grumblenott Studios & Villas на озері Тахо, Невада, а також в Casa Dala, в Шерман Оукс, Каліфорнія.

На підтримку цього альбому Whitesnake відвідають 8 листопада Харків (Палац Спорту), 10 листопада Запоріжжі (Палац Спорту Юність), 11 листопада Дніпропетровськ (Палац Спорту), 13 листопада Київ і 15 листопада Одесу (Палац Спорту).

"У нас був напрочуд продуктивний рік, ми багато працювали над записами, новими піснями. Особливий заряд емоцій нам дає запис нового альбому, і ми з нетерпінням чекаємо можливість представити в світовому турі як нові, так і вже знайомі композиції. Ми дуже скучили за драйву живого шоу і з великим задоволенням представимо нових членів команди! ", - зазначив Девід Ковердейл.

За багаторічну історію існування з 1978 року склад групи WHITESNAKE змінювався кілька разів, музиканти на час розходилися. Але щоразу вони поверталися, підносячи нові сюрпризи прихильникам хард-року.

Саме Девід Ковердейл всі ці роки залишається ідейним натхненником героїв блюзового хард-року. Зліт популярності WHITESNAKE припав на кінець 1980-х р.р. після виходу однойменного альбому, який тільки в США розійшовся більш як мільйонним тиражем, а композиції Here I Go Again і Is This Love злетіли на вершини хіт-парадів по обидві сторони Атлантики.

Творчий союз Ковердейла і гітариста Джона Сайкса виявився настільки плідний, що пісні з цієї платівки до цих пір складають основу концертної програми Whitesnake
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту