12 листопада відбудеться концерт Garbage у києві

e-mail

Гурт Garbage у Києві

Легендарна група Garbage sз США планує виступити 12 листопада 2012 в Києві у Палаці спорту.

Цей концерт відбуватиметься в рамках світового турне на підтримку нового диску Not Your Kind of People що вийшов у цьому році.

Гурт Garbage було засновано у 1994 році в місті Медісон (Сполучені Штати Америки). Гурт складається із вокалістки Ширлі Менсон, ударника Бутча Віга, гітариста та клавішника Стіва Маркера, бас-гітариста Дюка Еріксона. Назва гурту Garbage в перекладі на українську означає "Сміття", таку назкву вирішено було дати гурту після одного з уїдливих коментарів приятеля Бутча Віга, з приводу якості музики гурту.

Garbage здобули славу завдяки незвичайному звучанню, виразному вокалу солістки гурту, а також інноваційним засобам обробки записаних матеріалів. Garbage і до цього часі є однією із когорти успішних рок-гуртів XX - сторічя. Всього було продано більше 17 мільйонів дисків гурту за весь час її творчості.

Перший альбом гурт Garbage під однойменною назвою було випущено в 1995 році. Диск мав шалений успіх у сліхачів та здобувся до верхніх рядків Billboard 200 а також отримав багато схвальних відгуків багатьох критиків.

У 1996 році відбулося всесвітнє турне на підтримку дебютного альбому, під час цього турне групі присудили нагороду MTV Europe Music Awards в категорії "найкращий дебют".

Найвідоміші хіти цього альбому, як Queer, Only Happy When It Rains, Stupid Girl, Milk до цього часу є досить популярними.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту