КМДА затвердила перелік із 200 безкоштовних велостоянок.

e-mail

200 нових Велостоянок у КиєвіУ Києві був затверджений перелік із 200 безкоштовних велостоянок, які будуть створені восени 2012 року, говориться у розпорядженні, підписаному головою Київської Державної Міської Адміністрації Олександром Поповим.

Розпорядження зобовєязує підприємство Київтранспарксервіс створити 10 велосипедних парковок недалеко від Музею національної архітектури та побуту України на вулиці Академіка Заболотного, також біля станцій метро Харківська та Позняки, на площі біля Палацу спорту і біля входу в Національний ботанічний сад імені Гришка.

Також дещо менші стоянки на шість місць буде вситановлено біля Національної бібліотеки України імені Вернадського, на Оболонській набережній, біля Миколаївського костьолу, поряд з Водно-інформаційним центром і Національною парламентською бібліотекою, біля естради в Маріїнському парку, на площі Слави (біля центрального входу до парку), поруч з музейним комплексом Мистецький арсенал і пам'ятником жертвам Голодомору, на Русанівській набережній, на Поштовій площі, у парку Володимирська гірка, у сквері на Контрактовій площі, біля Національного заповідника Софія Київська, в парку Золоті Ворота, біля Національної опери України , поруч з Будинком архітектора і Національним науково-природним музеєм, біля Олександрівського костьолу, біля входу в Київський зоопарк і на Михайлівській площі.

Варто відзначити, що зовнішній вигляд паркінгів буде затверджено з Асоціацією велосипедистів Києва та столичним ДАІ. Крім того, міська влада розробляють 17 велосипедних доріжок на основних магістралях, а також велосипедні траси у парках і скверах. Примітно, що на всіх вулицях, які ще будуються або ремонтуються, будуть зроблені нові велосипедні смуги.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту