Дитячий танець

e-mail

Дитячий танець

Одним із найпопулярніших напрямів дозвілля сьогодення і розвитку для дітей дошкільнят і школярів є дитячі танці. І це не дивно, адже на уроках танців ваша дитина навчиться тримати осанку, зміцнить фізичне здоров'я, розвине координацію рухів і придбає упевненість в собі. З наближенням початку навчального року перед батьками постає головне питання: як вибрати з величезної безлічі ту школу танців, яка підійде саме вашій дитині?

Дуже важливий пункт - вибір танцювального напрямку. Тільки ви знаєте характер дитини і можете припустити, який танцювальний стиль може бути цікавим вашій дитині.

Будь-який дитячий танець починається з ритміки. Вивчення танцю починається з простих рухів, а заняття ритмікою більше нагадують гру, але основна мета таких занять - розвиток музичності і почуття ритму, формування творчих здібностей, всебічний розвиток дитини.

Народні танці для дітей

Для дитини 3-6 років найкраще підійде класичний і академічний народний танець. Народні танці дозволять дитині розвиватися не тільки фізично, але й краще пізнати культуру та історію свого народу.

Відмінна риса народних танців - завзяття і веселість. Тому що народні танці можна танцювати тільки від душі! Коли дійсно хочеться і дійсно весело! Народні танці - це відпочинок для душі і тіла.

Класичний танець (балет)

Заняття балетом - це чудова можливість доторкнутися до чарівного світу танцю, що благотворно впливає на внутрішній світ дитини.

Класичні балетні вправи облагороджують фігуру, роблячи її стрункою підтягнутою, приголомшливо граціозною. Балет коригує такі фізичні вади як плоскостопість, сколіоз і безліч інших проблем з фігурою.

Бальні танці для дітей

Одним із найпрестижніших напрямів дитячих танців, безумовно, є бальні танці. Бальні танці - це мистецтво і спорт одночасно. У дітей, що займаються бальними танцями, розвиваються не тільки творчі здібності і артистизм, але і спритність і витривалість. Крім того, у бальних танцях, як і в будь-якому іншому виді спорту, дуже великий дух суперництва. Саме тому він відіграє досить серйозну роль у формуванні характеру дитини, учить його бути цілеспрямованим і працьовитим, ставити цілі і досягати їх.

Щоб добитися професійних успіхів, віддавати дитину на бальні танці краще у віці 7 років, коли вона уже досить добре володіє своїм тілом. Бальні танці поділяються на дві програми:

  1. Європейська програма (Фокстрот, Повільний вальс, Віденський вальс, Танго, Квікстеп)
  2. Латиноамериканська програма (ча-ча-ча, Румба, Самба, Джайв, Пасодобль).

Вирішуючи віддати дитину в бальні танці, не забувайте про те, що бальні танці є одним з найдорожчих видів спорту. Враховуйте витрати на костюми і взуття (тренувальні і для виступів), оплату уроків танців, поїздки на змагання. Нехай Ваше рішення буде виваженим і бальні танці стануть джерелом радості у вашій родині!

Східні танці для дітей

Східні танці зроблять дівчинку гнучкою і пластичною, допоможуть їй розкрити в собі жіночність. Східні танці для дітей дозволяють розвивати пластику, гнучкість, спритність, витривалість і одночасно - привчати дитину до музичної культури, знайомити її з ритмами і танцювальним мистецтвом інших народів.

Східні танці для дітей - це гармонійне навантаження, що розподіляється практично на все тіло і м'язи. Східні танці для дітей роблять благотворний вплив на всі системи організму дитини: тренується серце і дихальна система, покращується постава, нормалізується вага тіла.

Східні танці для дітей - справжня танцювальна терапія для дитячої психіки. Батьки, що вибрали східні танці для дітей, дуже скоро відзначать зміни на краще у своїй дитині: сором'язливі тихоні стануть більш відкритими, непосиди - спокійними, так як навчаться направляти свою енергію в русло мистецтва.

Хіп-хоп та інші клубні танці

Серед підлітків зараз дуже популярні клубні напрямки (особливо R'n'B та Hip-Hop). Вони розвивають почуття ритму і вміння рухатися під сучасну музику.

Хіп-хоп танці - це не просто розслаблений і вільний стиль руху, як може здатися сторонньому глядачеві або починаючому виконавцю. Хіп-хоп - це фізична сила, витривалість, акробатична підготовка, чітка ритмічність і найсильніша енергетика. Тільки така всебічна підготовка виділяє артиста, виконуючого хіп-хоп танці, робить його справжньою зіркою.

Хіп-хоп танці - це розвиток своїх якостей, самопізнання, можливість розповісти про себе мовою рухів. Хіп-хоп танці розвивають спритність, силу, почуття ритму, сприяють появі розкутості і упевненості в собі.

Про що ще варто задуматися, вибираючи танцювальну школу для дитини:

  1. Визначтеся, якого результату від уроків танців ви чекаєте, чи хочете щоб ваша дитина стала професіоналом або просто навчився красиво рухатися.
  2. Вибирайте школу танців, яка знаходиться недалеко від вашого будинку. Навчання танцям проводиться 2-3 рази на тиждень, і вам не завжди буде зручно возити дитину на далекі відстані.
  3. Зверніть увагу, як складена танцювальна програма, вона повинна відповідати розумовому та фізичному розвитку дитини.

Колектив Колібрі працює за змішаною (спортивною) системою підготовки, в основі якої лежить класична хореографія. Якщо ви живете в Подільському районі міста Києва та Ваша донька має хист до танців, ласкаво просимо до нас.
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту