Джайв

e-mail

Запальний танець Джайв

Джайв - один з танців латіноамерікансокй програми в змаганнях з бальних танців. На змаганнях зазвичай джайв виконується останнім, і танцюристи повинні бути сильними, щоб до останнього танцю залишитися в хорошій фізичній і емоційній формі.

Місце і час народження джайву - середина дев'ятнадцятого століття, південний схід Сполучених Штатів Америки. Вважається, що джайв розвинувся з свінгу (іноді його навіть називають міжнародною версією танцю свінг). Джайв набагато старший свінгу, і вже до кінця дев'ятнадцятого століття існувало щось на зразок змагань в негритянських громадах, а на початку двадцятого століття джайв поширився і серед більш багатих верств населення.

Як і інші танці змагальної програми, джайв - парний танець. В основі джайву лежать кроки, складені із швидких синкопованих шассе вліво і вправо, потім слідує більш повільний крок назад і розворот вперед. Характерним є обертання стегнами, центр ваги зміщений вперед. Особливість джайву - його можна танцювати в невеликому заповненому приміщенні, наприклад, на дискотеці або вечірці.

Сучасна версія джайву придбала свою форму тільки після Другої світової війни. Танець вважається складним за рахунок своїх різких відмінностей від інших танців латиноамериканської програми.

Уроки джайву (відео онлайн) 1
Уроки джайву (відео онлайн) 2
Уроки джайву (відео онлайн) 3
Уроки джайву (відео онлайн) 4
Уроки джайву (відео онлайн) 5
Уроки джайву (відео онлайн) 6
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту