Джампстайл

e-mail

Джампстайл

Джампстайл - один з наймолодших танцювальних напрямків. Роком народження джампстайла прийнято вважати 1997 рік, місцем - країну Бельгію. Це рух з'явився завдяки слухачам важкої електронної музики і швидко поширилося з Бельгії спочатку до Голландії, потім по всій Європі і в кінці кінців - по всьому світу. Джампстайл можна віднести до відгалуженню електроденса, так як він виконується під електронну музику.

Основний елемент танцю, як зрозуміло з назви - стрибок. Стрибки здійснюються в ритм музики, під повільну вони можуть бути вищими, під швидку - нижче, але частіше. Все залежить від здібностей танцюриста.

В принципі джампсайл - сольний танець, але може виконуватися і парно (з попередньою репетицією) і в групі (головне правило - танцюристам не можна торкатися один одного під час танцю).

На території України танець з'явився тільки в 2006 році після появи тематичної групи в одній із соціальних мереж. Спочатку рух джамперів було розрізненим, але з поширенням повчальних відео та джамп-музики танцюристи почали об'єднуватися в групи.

Урок Джампстайлу від cypherstyles №1
Урок Джампстайлу від cypherstyles №2
Урок Джампстайлу від cypherstyles №3
Урок Джампстайлу від cypherstyles №4
Урок Джампстайлу від cypherstyles №5
Урок Джампстайлу від cypherstyles №6
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту