DnB

e-mail

dnb танцювальний стиль

DnB розшифровується як Drum `n` bass Step і його назва все пояснює - цей танець танцюється під жорсткі ритми Drum `n` bass. Танець, як і стиль вцілому, досить молодий - йому близько двадцяти років і з'явився він початку дев'яностих на хвилі «жорсткості» електронної музики. Під таку музику було неможливо танцювати так, як раніше, вимагалося придумати новий стиль. Народився він в результаті синтезу та еволюції таких стилів, як брейк-біт, хіп-хоп і звичайно в першу чергу хард степ.

І якщо перша частина назви розповідає нам про музику, під яку танцюють танець, то слово Степ назві позначає те, що основний елемент танцю - широкий крок. Причому цей крок не ковзний, як у багатьох інших стилях, а експресивний, з чітким завершенням кроку. Руки під час танцю не просто «мотаються» у верхній частині тіла, а допомагають танцюристу підтримувати рівновагу.

Дуже важливим є момент побору одягу для виконання Drum `n` bass Step - по-перше, щоб підкреслити швидкість і експресивність танцю, а по друге щоб просто не заплутатися в широких штанях під час виконання танцю і не впасти. Дуже важливо якість взуття для виконання цього танцю - невдало підібране взуття може спровокувати падіння і дуже серйозний перелом щиколотки.

Танець DnB - сучасний напрям в танці, яке стає все більш популярним серед молоді. DnB (Dram and Bass) став справжнім атрибутом молодіжної сучасної культури. Його танцюють на баттлах, вечірках, танцювальних змаганнях. Виконується танець під електронну музику однойменного стилю. Базові рухи являють собою в основному рухи ногами, важливим аспектом яких є «фінти», як чергування п'ята-носок, п'ятка носок. При цьому дуже важливо враховувати кут, під яким нога знаходиться по відношенню до землі. Якщо танцюрист досвідчений, він буде виконувати всі рухи правильно і виразно.

Навчитися цьому в принципі не складно, наші відео уроки DnB допоможуть вам у цьому. Вивчаючи наші відео уроки крок за кроком, починаючи з найпростіших, поступово ви зможете виконувати більш складні рухи. Зв'язки, які представлені у відео, є не еталоном, який просто необхідно знати, але вивчивши їх, ви зможете придумати щось нове, індивідуальне. Намагайтеся, у вас все вийде! А ми вам в цьому допоможемо!

Вчимо прості рухи DnB

На відео представлено найпростіші рухи цього стилю. В загалі-то в уроці нічого не розповідається, але показано спочатку повільно, потім швидко, повторити легко.

Урок DnB

Drum n bass на природі - відпрацьовуємо рухи.

DnB урок для початківців

Відмінний урок, по якому легко навчитися танцювати основні, так би мовити, базові рухи стилю танцю Drum and Bass.

Урок DnB by FooKi 1

Цікаві рухи від fooKi.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту