Фокстрот

e-mail

Фокстрот

Фокстрот - відносно молодий танець. Народився він на початку двадцятого сторіччя, а названий був на честь виконавця Гаррі Фокса. Спочатку танець танцювався у більш повільному темпі та носив назву «повільний фокстрот».

Фокстрот входить в європейську змагальну програму. Примітним є те, що завдяки чергуванню швидких і повільних елементів судді бачать, чи може пара танцювати та як добре вона танцює. Фокстрот - самий складний танець програми, так як вимагає ідеального контролю над тілом, над своїми рухами - адже треба добитися ідеально плавного ковзання, без ривків. Цей танець-показник того, наскільки пара живе танцем та наскільки це життя природне для них.

Основні два елементи фокстроту - крок-перо і зміна напряму. З першого погляду танець схожий на вальс, але це не так. По-перше, фокстрот старший від вальсу, і швидше вальс походить від фокстроту, ніж навпаки. По-друге, якщо вальс танцюють на одній «висоті» то для фокстроту характери підйом на 1, на рахунок 2 пари досягає максимально висоти і на рахунок три - опускається.

Костюм для виконання фокстроту такий же, як і для решти танців європейської програми - бальна сукня для партнерки, костюм для партнера.

Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 1
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 2
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 3
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 4
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 5
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 6
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 7
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 8
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 9
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 10
Вчимося танцювати фокстрот. Урок № 11
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту