Go Go

e-mail

Go-Go танцювальний стиль

Нічний клуб, бар, модна презентація, дискотека - це місця, де можна зустріти танцівниць go-go. Витончено рухаються в такт музики дівчата, нічого вульгарного, тільки грація кішки і сексуальність - ось що таке go-go.

Історія танцю go-go починається в шістдесяті роки (а саме 11 січня 1963) двадцятого століття. У Голлівуді відкривається дискотека The Whisky a Go Go, яка відрізнялася від інших дискотек тим, що над танцполом були підвішені клітини, в яких танцювали довгоногі красуні з коротких спідницях. Дискотека швидко завоювала популярність у представників чоловічої статі, яким подобалося дивитися на витончених красунь. Варто відзначити, що на початку розвитку танцю одяг закривала все тіло танцівниці, і тільки з часом було дозволено показувати оголені руки і ноги.

Зараз go-go прийнято танцювати в маленьких відвертих костюмчиках, що включають в себе маленькі трусики, спідничку або прозоре плаття. Можливі додаткові аксесуари (шарфики, хутряні коміри). Обов'язковий атрибут - взуття на товстій платформі на носку і дуже (від 15 сантиметрів) високому каблуці. Високий каблук подовжує і без того довгі ноги танцівниці, роблячи їх ще довшими.


Відеоурок Go-go

Танцювальний стиль go-go в танц.студіі «DNC»

Урок Go Go

Ольга Сенькина - викладач Лабораторії Рухи NШТЕЙN. Урок go-go для програми «Ранок». Відео урок.

Навчальний урок GO-GO (дивитись онлайн)
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту