Хастл

e-mail

Хастл

Хастл - один з соціальних танців, тобто його можна танцювати з незнайомим партнером. Це означає що танець вкрай простий для виконання і не потребує попереднього довгого навчання та підгонки під партнера.

Історія хастла починається в сімдесяті роки в Нью-Йорку, в розпал такого руху як дbскоманія. Різке збільшення числа творчої молоді в місті призвела до дуже частої зміни модних ритмів, кожні два тижні на дискотеках звучала нова музика. Зрештою було розроблено декілька «універсальних» рухів, які можна було танцювати під будь-яку музику на рахунок 1-2-3-4 а також 1-2-3.

На простори СРСР хастл прийшов разом з перебудовою, хоча є відомості про те, що хастл танцювали вже на початку вісімдесятих на дискотеках в МДУ.

Секрет популярності хастла вкрай простий - він танцюється майже під будь-яку музику з довільним партнером. Хастл додає впевненості чоловікам (так як в танці саме чоловік веде партнерку, вона повторює рухи за ним), адже можна запросити на танець яку вподобану дівчину і познайомитися з нею. Жінкам, крім поліпшення фізичної форми, забезпечено гарний настрій і підвищення м'язового тонусу.

Основні елементи хастла - проходки по чотири кроки і повороти.

Уроки хастла. частина 1
Уроки хастла. частина 2
Уроки хастла. частина 3
Уроки хастла. частина 4
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту