Hip-hop

e-mail

Hip-hop танцювальний стиль

Hip-Hop не міг би існувати в тому вигляді, в якому ми його знаємо без існування афроамериканської реп-культури. Свій початок вона бере в середині вісьмидесятих років двадцятого століття, коли один з ді-джеїв одного з нью-йоркських клубів почав розмовляти в публікою в ритмі звучної музики. Це сподобалося людям, і дуже швидко сформувалася ціле культурне спрямування.

Танець зародився в самому злачному районі Нью-Йорка - Гарлемі, звідти швидко перекочував спочатку в дешеві клуби, потім почав набувати професійний блиск.

Танцюють хіп-хоп у відповідному одязі - широкі штани, що висять на стегнах, широка майка, великі кросівки. Можна використовувати такі аксесуари, як товсті ланцюги на шиї з великими значками долара або хрестами. Зачіска повинна відповідати загальному образу - як правило, це довгі дреди.

Дуже хороший поштовх для розвитку культури хіп-хоп дала участь в різних рекламних проектах - аж надто нове віяння відрізнялося від існуючих тоді, аж надто сильно воно привертало увагу людей.

У дев'яності роки в культуру хіп-хоп влилося рух «ганста», значно модифікувавши те, що було на початку, прибравши начисто первісну доброту стилю.

Стиль танцю Hip-hop зародився в Нью-Йорку e 70-х роках, і через десятиліття вже став популярний у всьому світі. Hip-hop - це не просто танець. Hip-hop - це соціальний протест проти несправедливості, виражений в рухах тіла. Танець Hip-hop має масу напрямків, наприклад, Брейк данс, крамп, C-Walk.

Рухи танцю Hip-hop не обмежуються рамками, це означає, що рухатися можуть і руки, і ноги, і все тіло. Раніше Hip-hop був трохи різким, навіть грубим стилем танцю. Але в даний час спостерігається тенденція до переходу до більш м'яким і пластичним рухам, проте база все одно залишається колишньою. До базовим рухам необхідно додавати свою унікальність, фантазію, тільки в цьому випадку танець буде виглядати по-справжньому «крутим».

За допомогою наших відео уроків ви зможете вивчити базу Hip-hop, отримати масу приємних емоцій і справжню насолоду від того відчуття свободи, яке подарує вам танець. Відео уроки Hip-hop розраховані на танцюристів різного рівня, і не важливо, скільки ви займаєтеся Hip-hop, ви все одно зможете знайти для себе багато нового!

New Style Hip-Hop: Про ноги в танці (урок онлайн)
New Style Hip-Hop: руки в танці)
Танцювати хіп-хоп просто (самоучитель онлайн)
Хіп-хоп для початківців (смотреть онлайн)
Основні рухи хіп-хопу)
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту