Ірландські танці

e-mail

Ірландські танці

Коли ми чуємо словосполучення "ірландські танці" в голові у всіх людей виникають різні образи - від людей, танцюючих у зеленому одязі до дивовижно красивого і налагодженого танцю групи людей. Ірландські танці - зачаровують стилем мистецтва, еволюціонували протягом уже майже тисячі років щоб стати такими, з якими ми можемо познайомитися в сучасності.

Перша історична згадка про ірландські танці відноситься до 11 століття. Літописці пишуть, що прості селяни танцювали feis. Детально танець був описаний в шістнадцятому столітті. Цей опис дуже сильно відрізнявся від того танцю, що ми можемо спостерігати зараз, єдине, що залишилося незмінним - скажений ритм танцю і деякі характерні кроки, які формують танцювальні комбінації.

Найважчі часи для ірландських танців - коли Ірландія була під сильним гнітом Англії. Але навіть тоді прості селяни продовжували танцювати. Бродячі музиканти і танцюристи розносили нові віяння танцю по всій країні не гірше, ніж сучасні соціальні мережі (хіба що трохи повільніше).

Для того, щоб під час навчання учень не «втанцьовував» у бік, уроки часто проводили на бочках. Після завершення курсу навчання в селі проводилися великі вечірки, обов'язково стояв хлопчисько «на шухері» щоб попередити про наближення англійських солдатів.

Ірландські танці від школи Ірідан. урок 1
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 2
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 3
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 4
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 5

Коментарі   

 
+1 # Unicorn Lviv 05.10.2013, 23:45
Львівський філіал школи ірландського танцю "Unicorn"▼ ОГОЛОШУЄ ОСІННІЙ НАБІР в групу для початківців (beginners). Ми запрошуємо всіх, хлопців та дівчат, в будь-якій фізичній формі, дітей віком від 10 років та дорослих, тих, хто ніколи не танцював, танцювали, але давно припинили, танцюють і зараз, але хотіли би змінити напрямок особистого розвитку.
- Заняття двічі на тиждень, в залі, розташованому в центральній частині міста (вул. Стефаника, 16а);
- Вивчення базових рухів традиційних ірландських танців, сольних та групових, у м'якому та жорсткому взутті;
- Вивчення фешевих танців рівня beginners та primary, підготовка до змагань.
- Невеличкий, але дружній колектив творчих, наполегливих та веселих людей.
Якщо у вас виникли додаткові запитання стосовно умов набору та будь-яких інших нюансів, звертайтесь до Аліси, викладача львівського філіалу, за телефоном: +38 О66 28О О8 98 (з 10 до 21).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # Unicorn Lviv 20.10.2016, 21:36
Оновлення інформації!
Львівський філіал школи ірландського танцю "Unicorn" продовжує набір в початкові групи. Ми запрошуємо всіх, хлопців та дівчат, в будь-якій фізичній формі, дітей віком від 12 років та дорослих, тих, хто ніколи не танцював, танцювали, але давно припинили, танцюють і зараз, але хотіли би змінити напрямок особистого розвитку.
- Вивчення базових рухів традиційних ірландських танців, сольних та групових, у м'якому та жорсткому взутті;
- Вивчення фешевих танців, підготовка до змагань.
- Невеличкий, але дружній колектив творчих, наполегливих та веселих людей.
Якщо у вас виникли додаткові запитання стосовно умов набору та будь-яких інших нюансів, звертайтесь до Лєни, адміністратора львівського філіалу, за телефоном: +38 О63 72Ч О1 10 (з 11:30 до 21).
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту