Ірландські танці

e-mail

Ірландські танці

Коли ми чуємо словосполучення "ірландські танці" в голові у всіх людей виникають різні образи - від людей, танцюючих у зеленому одязі до дивовижно красивого і налагодженого танцю групи людей. Ірландські танці - зачаровують стилем мистецтва, еволюціонували протягом уже майже тисячі років щоб стати такими, з якими ми можемо познайомитися в сучасності.

Перша історична згадка про ірландські танці відноситься до 11 століття. Літописці пишуть, що прості селяни танцювали feis. Детально танець був описаний в шістнадцятому столітті. Цей опис дуже сильно відрізнявся від того танцю, що ми можемо спостерігати зараз, єдине, що залишилося незмінним - скажений ритм танцю і деякі характерні кроки, які формують танцювальні комбінації.

Найважчі часи для ірландських танців - коли Ірландія була під сильним гнітом Англії. Але навіть тоді прості селяни продовжували танцювати. Бродячі музиканти і танцюристи розносили нові віяння танцю по всій країні не гірше, ніж сучасні соціальні мережі (хіба що трохи повільніше).

Для того, щоб під час навчання учень не «втанцьовував» у бік, уроки часто проводили на бочках. Після завершення курсу навчання в селі проводилися великі вечірки, обов'язково стояв хлопчисько «на шухері» щоб попередити про наближення англійських солдатів.

Ірландські танці від школи Ірідан. урок 1
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 2
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 3
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 4
Ірландські танці від школи Ірідан. урок 5
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту