Іспанські народні танці

e-mail

Іспанські народні танці

Іспанський народ переніс багато бід і страждань перед тим, як осісти на одному місці і почати виробляти свої культурні цінності, які він міг би передати майбутнім поколінням. Найбільш відомі іспанські танці - пасодобль і фламенко, що відрізняються один від іншого досить сильно.

Фламенко старше пасодобля як цілий напрямок у мистецтві, що включає в себе не лише танець. Але й музичні композиції, супроводжувані піснями. Фламенко - ніжний танець, танцівниця ніби то парить над землею, граючи подолом своєї спідниці.

Пасодобль - жорсткий танець, що імітує дії, що відбуваються на арені під час кориди. Як правило це парний танець, у якому партнер зображує тореро, а партнерка - червоне полотно в його руках, або другого тореро, або - набагато рідше - бика після фінального удару матадора. Танець різкий, швидкий, експресивний. Виповнюється під ту ж музику, під яку матадор виходить на арену, звідки повернеться або переможцем, або переможеним.

Варто відзначити, що танці у іспанців такі ж, як і самі іспанці - дуже пристрасні і гарячі. Іноді складається враження, що партнер і партнерка прагнуть «перетанцювати» один одного. Відзначимо, що деякі фігури іспанських народних танців продовжили своє існування в латиноамериканських танцях.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту