Телевидение Хрящеватое - луганская видеотехника в Хрящеватое ООО Мегалинк.


Калмицькі народні танці

e-mail

Калмицьські танці

Будь який народний танець розповідає про життя народу, який є його носієм. Калмицькі танці не є винятком.

Калмицькі танці відносять до гілки танців народів Росії але, тим не менш, відрізняються від інших танців. Своє коріння вони беруть в монгольських народних танцях, багато елементів схожі з елементами танців Сибіру, ​​Башкирії, Татарстану та Кавказу.

Колись калмики були кочовим наром. У степових вільних походах важко народжувалася самобутня культура вільного народу. Тим не менш, в середині п'ятдесятих років, а саме в 1957 році. Республіка Калмикія отримала автономність, і відродився головний носій народної культури - ансамбль народного танцю «Тюльпан».

Серед калмицьких танців можна виділити: «Кроки»; «Ішкімдик»-чоловічий, швидкий, темпераментний, різкий танець; «Чічірдик» (орел що летить), головним елементом якого є так звана «тряска» - швидкий рух плечима вгору і вниз.

Танцюють народний танець не тільки чоловіки-калмики, але і жінки. Мета танцю - знайомство хлопців та дівчат, тому вони під час виконання цих танців прагнуть сподобатися одне одному. Як і в багатьох інших народних танцях, чоловіча роль більш бойова, жіноча - більш ніжна.

Калмицькі народні танці. частина 1
Калмицькі народні танці. частина 2
Калмицькі народні танці. частина 3
Калмицькі народні танці. частина 4
Калмицькі народні танці. частина 5
Калмицькі народні танці. частина 6
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту