Детальная информация толщиномер chy 115 у нас.


Капоейра

e-mail

Капоейра

Капоейра - ще один з напрямків, які прийшли до нас із країн Латинської Америки, а саме - із Бразилії. Капоейра - бразильський бойовий танець. Або не танець? ... Це одночасно і вид спорту, і синхронізовані руху, імітація боротьби, бійки. Капоейра так само характеризує Бразилію, як і Карнавал (тільки якщо на карнавалі жінки танцюють сальсу, капоейра переважно чоловічий танець).

Історія капоейри вельми стара. У п'ятнадцятому столітті європейці почали досліджувати світ, і відкрили Південну Америку. Зрозуміло, що багаті дослідники (а плавати через океан і досі дорого і дозволити собі це можуть тільки багаті люди) самі працювати на землі не збиралися і тому спробували підпорядкувати собі тубільців. Також були війни за землю. Тубільці не підкорялися, і тому португальці були вимушені привести на континент чорношкірих рабів африканського походження, які були більш слухняні їхній волі (тим більше що вони були не на своїй території) та заборонити їм вивчати бойові мистецтва. Тим не менше і вони почали виходити з-під контролю а щоб захистити себе, вони розробили систему танцювальних па, замаскувавши під них бойові рухи. Таким чином, капоейра - результат синтезу та еволюції латиноамериканської, африканської і європейської культур п'ятнадцяти-шістнадцяти століть.

Капоейра являється бойовим мистецтвом, яке поєднує в собі елементи танцю. В даний час мистецтво капоейра дуже рідко використовується в бойових цілях. Це, скоріше, безконтактний бій, по якому виробляються змагання та виступи. Капоейра має свій ряд базових рухів, на яких грунтується це мистецтво.

Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 1
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 2
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 3
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 4
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 5
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 6
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 7
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 8
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 9
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 10
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 11
Майстер-клас капоейри Яна Шастітко № 12
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту