Кавказькі народні танці

e-mail

Кавказькі народні танці

Кавказ - горда країна з гордими людьми і незмінними традиціями. Саме тому кавказькі танці практично не змінюються з часом, адже молодь цієї країни чітко слідує традиціям, принципам і правилам життя своєї країни. Іноді кажуть, що кавказькі хлопці вчаться спочатку танцювати а вже потім - ходити.

Найвідоміший кавказький танець, справжнє дитя гір - лезгінка. Цей танець відомий по всьому світу, але навчитися його танцювати може тільки справжній кавказець. У лезгінки існує змагальний момент, хлопці демонструють віртуозність виконання, спритність, невтомність танцюристів. Як правило виконується під національну музику. Танець дуже швидкий, музичний розмір 6/8.

Звичайно, як і у будь-якого народного танцю, лезгинка відрізняється від однієї народності до іншої. В одних областях лезгінка більш різка і насичена войовничими елементами, в інших - більш м'яка, спрямована на те, щоб показати свою красу жінкам. Між іншим, у танці можуть брати участь і жінки. Жіночі рухи в танці більш повільні, ніжні і тягучі.

Виповнюється лезгинка в народних костюмах. Часто використовуються аксесуари - гострі блискучі шаблі для чоловіків, білосніжні хусточки для жінок.

Завзяті кавказькі танці заряджають танцюючих позитивним настроєм. Вони наповнені веселощами й радістю.

Самовчитель весільної лезгінки. урок 1
Самовчитель весільної лезгінки. урок 2
Самовчитель весільної лезгінки. урок 3
Самовчитель весільної лезгінки. урок 4
Самовчитель весільної лезгінки. урок 5
Весільна лезгінка для дівчат. частина 1
Весільна лезгінка для дівчат. частина 2
Весільна лезгінка для дівчат. частина 3
Весільна лезгінка для дівчат. частина 4
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту