Класичний танець

e-mail

Класичний балетний танець

Як 33 літери алфавіту - основи орфографічного словника, а 7 музичних нот - основа всієї музики, так і класичний танець - основа всіх танцювальних напрямків. Основи його настільки універсальні, що в якому б стилі не спеціалізувався танцюрист в майбутньому, починати він повинен обов'язково з класики.

У такому вигляді, яким він є зараз, класичний танець став зароджуватися в XVI-XVII століттях. Поштовхом до цього стало визнання балету як самостійного виду мистецтва, а не просто "супровідного танцю" театральних постановок. Тоді ж і була розроблена ціла наука про постановку ніг і положення рук. Неодмінна умова для людини, що вирішила займатися класичним танцем - хороша виворотнscnm рук і ніг, відмінна фізична підготовка, гнучкість. Навряд чи танцювати класичний танець вийде у того, хто вирішив їм зайнятися після двадцяти років, так як основи хореографії треба осягати з дитинства.

З боку завжди здається, що балет - дуже легкий танець, адже балерини пурхають по сцені як пташки. Ось вона вже ширяє в повітрі, підтримувана партнером. Мить - і вже крутить нескінченні фуете. Пробігла по сцені на пальчиках, пролетіла кілька метрів, легко відштовхнувшись від землі ... Але мало хто бачить стерті в кров пальці балерини ...

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту