Krump

e-mail

Krump танцювальний стиль

Krump - скорочена назва, розшифровується як: Kingdom Radically Uplifted Mighty Praise (Імперія Абсолютною Сили Духовної Похвали). Всі засновники Krump - люди віруючі. Танець став відповіддю на те насильство, яке широко поширилося в містах Америки наприкінці двадцятого століття. Крамп - один з вуличних танців, настільки вдалих, що набув поширення по всьому світу. Зародився він у темних закутках гетто.

Темп танцю дуже швидкий, характер крампа досить різкий і бурхливий і в основному залежить від характеру людини, яка його виконує.

Танець настільки різкий, що коли відбувається вуличний баттл (змагання), його можна переплутати з бійкою. Непоодинокими були випадки, коли перехожі викликали поліцію, подумавши, що виконавці танцю б'ють один одного.

Логічно, що виконавців крампа називають крамперами. Також слово можна застосовувати для позначення танцювального кроку - танцюрист настільки сильно і потужно стрибає, і звук падіння звучить як «крамп».

Особливість танцю - можливість вступу танцюриста у фізичний контакт з партнерами. Також танець може виконуватися сольно. Існує кілька базових елементів танцю, і дуже важливо для виконавця навчитися пов'язувати ці елементи в єдине ціле

Krump є одним з напрямків хіп-хопу. Різкий, енергійний, трохи грубий і надзвичайно агресивний - ось основні характеристики даного напрямку. Наші відео уроки дозволять вам ближче познайомитися з напрямком кrump, вивчити базові рухи, зрозуміти сутність цього напрямку. Танцювати його зможуть тільки впевнені в собі люди, які не бояться висловлювати свою думку, не дивлячись на те, що воно суперечить усім усталеним правилам і принципам життєвого укладу.

Досвідчені хореографи в відео уроках Krump розкажуть і покажуть, з чого потрібно починати у вивченні напрямки, які рухи є визначальними, яким настроєм пронизаний танець. Головне в кrump - знати, як правильно рухати ногами. Освоївши базові рухи, ви зможете легко імпровізувати, висловлюючи свою сутність і ставлення до життя. Дуже важливо, щоб ваш танець був своєрідним «дзеркалом» внутрішнього світу і відображав характер і світовідчуття. Krump - це твоє зізнання, якщо ти енергійний, активний і не схожий на інших!

Krump від Євгенія Грибова. урок 1
Krump від Євгенія Грибова. урок 2
Крамп навчання для початківців 1
Крамп навчання для початківців 2
Крамп навчання для початківців 3
Крамп навчання для початківців 4
Крамп навчання для початківців 5
Крамп навчання для початківців 6
Крамп навчання для початківців 7
Крамп навчання для початківців 8
Крамп навчання для початківців 9
Крамп навчання для початківців 10
Крамп навчання для початківців 11
Крамп навчання для початківців 12
Крамп навчання для початківців 13
Крамп навчання для початківців 14
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту