http://it-law.com.ua разработка и составление договоров.


Krump

e-mail

Krump танцювальний стиль

Krump - скорочена назва, розшифровується як: Kingdom Radically Uplifted Mighty Praise (Імперія Абсолютною Сили Духовної Похвали). Всі засновники Krump - люди віруючі. Танець став відповіддю на те насильство, яке широко поширилося в містах Америки наприкінці двадцятого століття. Крамп - один з вуличних танців, настільки вдалих, що набув поширення по всьому світу. Зародився він у темних закутках гетто.

Темп танцю дуже швидкий, характер крампа досить різкий і бурхливий і в основному залежить від характеру людини, яка його виконує.

Танець настільки різкий, що коли відбувається вуличний баттл (змагання), його можна переплутати з бійкою. Непоодинокими були випадки, коли перехожі викликали поліцію, подумавши, що виконавці танцю б'ють один одного.

Логічно, що виконавців крампа називають крамперами. Також слово можна застосовувати для позначення танцювального кроку - танцюрист настільки сильно і потужно стрибає, і звук падіння звучить як «крамп».

Особливість танцю - можливість вступу танцюриста у фізичний контакт з партнерами. Також танець може виконуватися сольно. Існує кілька базових елементів танцю, і дуже важливо для виконавця навчитися пов'язувати ці елементи в єдине ціле

Krump є одним з напрямків хіп-хопу. Різкий, енергійний, трохи грубий і надзвичайно агресивний - ось основні характеристики даного напрямку. Наші відео уроки дозволять вам ближче познайомитися з напрямком кrump, вивчити базові рухи, зрозуміти сутність цього напрямку. Танцювати його зможуть тільки впевнені в собі люди, які не бояться висловлювати свою думку, не дивлячись на те, що воно суперечить усім усталеним правилам і принципам життєвого укладу.

Досвідчені хореографи в відео уроках Krump розкажуть і покажуть, з чого потрібно починати у вивченні напрямки, які рухи є визначальними, яким настроєм пронизаний танець. Головне в кrump - знати, як правильно рухати ногами. Освоївши базові рухи, ви зможете легко імпровізувати, висловлюючи свою сутність і ставлення до життя. Дуже важливо, щоб ваш танець був своєрідним «дзеркалом» внутрішнього світу і відображав характер і світовідчуття. Krump - це твоє зізнання, якщо ти енергійний, активний і не схожий на інших!

Krump від Євгенія Грибова. урок 1
Krump від Євгенія Грибова. урок 2
Крамп навчання для початківців 1
Крамп навчання для початківців 2
Крамп навчання для початківців 3
Крамп навчання для початківців 4
Крамп навчання для початківців 5
Крамп навчання для початківців 6
Крамп навчання для початківців 7
Крамп навчання для початківців 8
Крамп навчання для початківців 9
Крамп навчання для початківців 10
Крамп навчання для початківців 11
Крамп навчання для початківців 12
Крамп навчання для початківців 13
Крамп навчання для початківців 14

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту