Латина

e-mail

Латина

Гаряче південне сонце, піщаний пляж, море що пестить ступні ніг - все це ніяк не розташовує до спокійних, розмірених танців зі строгими канонами та правилами. Ця атмосфера для жаркого флірту, розкутої сексуальності, вираженої в танці.

Саме тому батьківщина такого напрямку як латина - жаркі африканські та латиноамериканські країни, де всі жінки сексуально привабливі а чоловіки - гарячі мачо. У сучасному вигляді латина почала оформлятися на початку XX століття і включає в себе наступні під-напрямки: сальса, румба, мамба, бачата та ін Основа всіх танців - флірт в русі, жінка повністю розкривається в швидких погойдуваннях стегнами, в своїй ході. Кажуть, що дівчатка в Латинській Америці спочатку вчаться танцювати, і тільки потім - ходити. Жінка то наближається до чоловіка, кидаючи на нього сексуальні погляди, то йде від нього, а він її наздоганяє (не менше сексуальною ходою).

Основні елементи латини - спекотна сексуальна хода, спокушаючі обертання стегнами, помахи руками і, звичайно ж, полум'яний погляд партнерів один на одного. Зауважимо, що на вечірках у стилі латино ніколи не танцюють якийсь один танець - сальса переходить в румбу, румба в мамбо і так до безкінечності!

Уроки латини (відео навчання). Урок 1
Уроки латини (відео навчання). Урок 2
Уроки латини (відео навчання). Урок 3
Уроки латини (відео навчання). Урок 4
Уроки латини (відео навчання). Урок 5
Уроки латини (відео навчання). Урок 6
Уроки латини (відео навчання). Урок 7
Уроки латини (відео навчання). Урок 8
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту