Locking

e-mail

Krump танцювальний стиль

Назва танцю локінга походить з англійської мови і означає «замикати» - деякі рухи рук імітують замок. Танець дуже динамічний, дещо комічний, з яскраво вираженими жартівливими емоціями. Відноситься до фанкової групи танців. Народився у вісімдесяті роки двадцятого століття десь на вулицях і в клубах Лос-Анджелеса і звідти швидко поширився по всьому світу - позитивний характер танцю дуже цьому посприяв.

Для локінга характерні наступні рухи: «замикаючі» (locking) і «вказуючі» (pointing), а також хлопки руками (slaps, claps, giving five) і шпагати (splits). Танцювати локінг можна як сольно, так і в групі. Локінг в групі - один їх перших синхронних танців, представлених світу. Особливий інтерес представляють баттли, коли одна група змагається у мистецтві виконання з іншою за принципом «стінка на стінку». Танець переважно виповнюється чоловіками, але є й непогані виконавиці локінга.

До одягу для виконання локінга не пред'являється особливих вимог. Зручність - ось головна умова. Широкі штани, велика майка або сорочка - тільки б не сковувало руху. У локінгу не заборонена імпровізація, але не варто забувати і базові рухи.

Locking - це вуличний танець, який багато хто плутає з хіп-хопом. Однак, це абсолютно різні напрямки, які лише на перший погляд схожі один з одним. Головною метою Locking, на відміну від хіп хопу, є постійне спілкування з глядачами за допомогою танцю, тісна прив'язка рухів до музики, і, найголовніше - елементи клоунади. Базою цього танцю є швидкі і чіткі рухи рук у поєднанні з м'якими рухами ніг і стегон. Цей стиль освоїти непросто, оскільки в ньому є елементи акробатики, що вимагає додаткової підготовки.

Locking tutorial foundation Урок №1
Locking tutorial foundation Урок №2
Locking tutorial foundation Урок №3
Locking tutorial foundation Урок №4
Locking tutorial foundation Урок №5
Навчальне відео по Locking частина 1
Навчальне відео по Locking частина 2
Навчальне відео по Locking частина 3
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту