Мамбо

e-mail

Мамбо

Мамбо - один із самих запальних танців у світі, що поєднує в собі елементи латиноамериканських танців і класичних танців (звичайно, в адаптованій формі).

Роком народження танцю мамбо вважається 1943 рік. Саме тоді вихідці з Пуерто-Ріко і з Острів Свободи Куба почали виконання танцю в клубах в самому злачному районі Нью-Йорка - Гарлемі, основне населення якого складають вихідці африканського і латиноамериканського походження. Через кілька років танець «вийшов із нетрів» і отримав широке поширення. Спочатку елементи танцю були вкрай прості, з часом вони розвивалися і одного разу танець став настільки складним, що його просто перестали виконувати.

Друге народження мамбо отримав після 1980 року, коли його почали виконувати в кінофільмах. Відзначимо, що простіше танець не став, це все та ж гримуча суміш латини з класикою. Відповідно, основнbq темп мамбо - 1-2-3-4, з акцентом на 2 і на 4. Танець може виконуватися під більш повільну, тягучу музику, але в цьому випадку він значно ускладнюється, і навіть професійні танцюристи іноді відмовляються виконувати таку форму танцю.

Варто відзначити, що основний ритм мамбо виробився тільки після появи декількох пісень у вісімдесяті роки, під які згодом танцюристи виконували танець.

Вперше танець мамбо був виконаний танцюристом в нічному клубі в 1943 році на Гавані. Тоді це були тільки самі основні рухи, а з плином часу додавалися нові рухи, і база трохи ускладнювалася. Виконується танець мамбо в парах.

Танець мамбо: частина 1 (відео уроки)
Танець мамбо: частина 2 (відео уроки)
Танець мамбо: частина 3 (відео уроки)
Танець мамбо: частина 4 (відео уроки)
Танець мамбо: частина 5 (відео уроки)
Танець мамбо: частина 6 (відео уроки)
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту