https://trade-city.ua женские пляжные сумки купить в интернет магазине.


Народні танці

e-mail

Народні танці

В усі часи люди різних цивілізацій не тільки працювали, але і відпочивали. Одним із способів цікаво провести час є танець. Саме тому в кожного народу існує хоч один народний танець, виконуваний і вдосконалюється із століття в століття.

Багато народних танців до сучасного моменту перетворилися в міжнародні ритми, виконувані на змаганнях, концертах. Наприклад, бальна змагальна програма включає десять танців з них п'ять європейської програми: повільний вальс (темп - 28-30 тактів в хвилину), танго (темп - 31-33 тактів в хвилину), віденський вальс (темп - 58-60 тактів в хвилину ), повільний фокстрот (темп - 28-30 тактів в хвилину) і квікстеп (швидкий фокстрот) (темп - 50-52 тактів в хвилину). У латиноамериканську програму включені самба (темп - 50-52 тактів в хвилину), ча-ча-ча (темп - 30-32 тактів в хвилину), румба (темп - 25-27 тактів в хвилину), пасодобль (темп - 60 - 62 тактів в хвилину) і джайв (темп - 42-44 тактів в хвилину). Всі ці танці колись були народними, причому коріння європейської програми відходять в історію Середньовічної Європи, а латиноамериканської - Африки і країн Карибського басейну.

Як правило народні танці оповідають або про важку долю простого народу, або про нерозділене кохання, або ж мають релігійний підтекст.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту