Новини

Основи викладання ритміки для дітей

e-mail

Ритміка для дітей

З давніх-давен та по теперішній час ритмічні рухи під відповідну музику, успішно використовуються у процесі всебічного виховання дітей, також подібні заняття додають дітям фізичного та духовного здоров'я.

Заняття ритмікою допомагають дітям засвоїти основні музично-теоретичні поняття, розвивають музичний слух і пам'ять, відчуття ритму, активізують сприйняття музики. В процесі запам'ятовування нових ритмічних рухів, формується художній смак дітей, розвиваються їх творчі здібності та почуття прекрасного. Разом із цим, ритмічні вправи служать завданням фізичного виховання. Вони вдосконалюють рухові навички, виробляють уміння керувати своїм тілом, зміцнюють м'язи, позитивно впливають на роботу органів дихання та кровообігу.

 

Як правильно харчуватись юним танцівникам.

e-mail

Корисна їжа

Загальновідомо, що повноцінне харчування, забезпечує оптимальне протікання обміну речовин в організмі дитини. Разом з тим правильне харчування справляє істотний вплив формування імунної системи, підвищує загальну працездатність і витривалість, сприяє нормальному фізичному і нервово-психічному розвитку дитини.

У сучасних умовах значення правильного харчування істотно зростає у зв'язку із впливом на формування зростаючого організму таких соціальних факторів, як різке прискорення темпу життя, збільшення обсягу одержуваної пізнавальної інформації, зміна умов виховання в сім'ї, втягнення в заняття фізичною культурою, спортом, танцями тощо.

 

Танці під Heavy-Metal від Political Mother

e-mail

Political Mother Dance

В останні роки тяга до різного роду експериментів та міксування стилів набуває популярності практично серед усіх сучасних хореографів.

На тлі таких настроїв поява танцювального спектаклю колективу Хофеша Шехтера під назвою «Political Mother» був цілком передбачуваний.

На цей раз у постановці поєднуються не просто два різних стиля, а танець із музичним напрямком «heavy-metal». Подивимося, що з цього вийшло.

 
 

Неймовірні рухи Маркіза NONSTOP Скотта.

e-mail

Маркіз Скотт

Маркіз NONSTOP Скотт (Marquese Nonstop Scott) на даний момент є найвідомішим дабстеп-танцюристом, який показує просто неймовірні рухи. Популярність до танцюриста прийшла в 2011 році після того, як один з його роликів на Youtube став дуже популярним. На даний момент його ролик «PUMPED UP KICKS» переглянули майже 80 млн разів. Перед тим як стати знаменитим було п'ять років участі у фестивалях і конкурсах, робота в групі RemoteControl (танцювальне тріо), участь в ролі back-танцюриста в різних шоу.

Пропонуємо до Вашої уваги кілька відеороликів із участю вищезгаданого танцівника:

 

Особливості сучасного спортивного танцю.

e-mail

Сучасні спортивні танці

Поняття спортивних танців

Сучасні спортивні танці складаються із навиків виконання певного комплексу рухів, підібраних у певній послідовності під конкретний музичний супровід. Переважна більшість видів спортивних танців передбачає парне виконання фігур під час танцювальної композиції. Але існують також варіанти групового синхронного виконання танцювальних композицій, як, наприклад прийнято в нашому ансамблі. Така манера виконання танцю вимагає значно більшої підготовки ніж у випадку із парним чи сольним виконанням, адже у групі стають більш помітними дрібні помилки та вади виконання. Різні види сучасних спортивних танців одержали широке поширення серед молоді, до того ж, на даний момент це захоплення є одним з видів спорту, тому мається на увазі участь в різних змаганнях і конкурсах серед шкіл, ансамблів та країн світу.

 
 

Сторінка 1 з 3

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту