У Києві запалала головна ялинка країни

e-mail

Ялинка 2013

Вчора 19 грудня 2012 року у Києві на Майдані Незалежності засвітилися вогні на головній ялинці країни під час урочистої церемонії.

"Сьогодні в День Святого Миколая, коли кожен з нас може відчути себе чудотворцем, зробивши добро, допомагаючи тим, хто цього потребує, ми проводимо цей захід. Він відкриває цілий марафон святкових подій, які будуть відбуватися у різних куточках нашого міста", - заявив голова КМДА Олександр Попов.

Крім того, чиновник привітав всіх українців з Днем Святого Миколая, а також побажав, щоб свята принесли щастя і любов в будинку. Також на площі пройшов святковий концерт за участю різних музичних колективів, в кінці якого був феєрверк.

«Ми стоїмо на порозі 2013 року з вірою в нові досягнення і перемоги. Переконаний, що він стане для столиці роком великих змін і звершень, а для кожного киянина - роком благополуччя і миру. Нехай святковий настрій наповнює ваші серця і домівки, нехай тепло родинного затишку панує у ваших родинах! Щастя вам, добра і благополуччя», - побажав Попов.

Чиновник запросив всіх киян і гостей міста прийти на Майдан у новорічну ніч з 21:00 на святковий концерт, в якому візьмуть участь такі групи як ДДТ, Брати Карамазови, ТІК, Друга ріка та інші.

Також він додав, що 7 січня на Хрещатику та Майдані Незалежності будуть проходити масові гуляння і святкування Різдва, в яких зможе взяти участь будь-який бажаючий.

Нагадуємо, що на центральній вулиці Києва на Хрещатику в новорічні свята з 30 грудня по 8 січня буде перекрито рух транспорту.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту