Підбірка танцювальних флешмобів

e-mail

fleshmob

Слово «флешмоб» походить від англійських слів «flash» - спалах, мить, мить і «mob» - натовп. Якщо перекладати буквально, то у нас вийде спалах натовпу або миттєва юрба. На ділі ж це пояснюється дуже просто. Флешмобом вважають сплановані масові акції за участю великої кількості людей. Такі акції звичайно проводяться в громадських місцях. Люди заздалегідь готуються до цього, а по закінченні флешмобу як ні в чому не бувало одночасно розходяться в різні боки, по своїх щоденних справ.

Танцювальні флешмоби.

Дуже часто флешмоби частково або повністю складаються з елементів різних танців. До прикладу, на недавньому концерті Black Eyed Peas фанати групи влаштували по-справжньому грандіозний флешмоб, якому щиро аплодувала навіть Опра Уїнфрі, та й самі музиканти відомої групи.
Часто добре сплановані, красиві флешмоби використовують в своїх рекламних цілях представники великих компаній. У зв'язку з цим ми і вирішили скласти підбірку найцікавіших і примітних танцювальних флешмобів.

Часто добре сплановані, красиві флешмоби використовують в своїх рекламних цілях представники великих компаній, таких як, наприклад, T-Mobile:

 

 

 

 

 

Для країн пострадянської доби флешмоби - події поки ще нові, вони не так популярні, як в Європі і США, наприклад, та й за рівнем і масштаби того, що відбувається поки поступаються західним аналогам. Однак, позитивні тенденції все ж таки присутні, число людей, що беруть участь у флешмобах постійно зростає, радує те, що у людей присутній інтерес до нестандартного вислову своєї думки з того чи іншого питання.

 

 

 

 

 

 

Перегляд таких роликів дозволяє отримати море позитивних емоцій!

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту