http://teplov.com.ua/ купить уличные обогреватели.


Геніальний танцівник XX століття Сергій Лифар.

e-mail

Серж ЛифарСергій Михайлович Лифар (більш відомий у світі та і в Україні як Серж Лифар) один із найвидатніших танцюристів минулого століття. Народившись в Києві і в молодості емігрувавши до Франції, Лифар до кінця життя у своїх думках прагнув на береги Дніпра, в край свого дитинства і юності. І на своїй могилі на паризькому кладовищі він заповів написати всього 4 слова «Serg Lifar de Kiev» - «Серж Лифар із Києва».

Серж Лифар народився в Києві у 1905 році в багатій родині чиновника.
Родина Лифарів мала глибоке козацьке коріння. Пізніше Сергій Михайлович згадував, як, гостюючи в свого діда у Каневі, слухав розповіді про героїчне минуле України та роздивлявся «пожовклі вицвілі грамоти з восковими печатками, що ними нагороджували Лихварів українські гетьмани та кошові отамани великого Війська Запорізького». З дитинства Лифар співав у церковному хорі Софіївського собору, грав на скрипці, а також відвідував клас фортепіано в Київській консерваторії, однак визначальним у майбутній кар'єрі став вступ у балетну секцію Броніслави нежіночих. Саме ця балетна школа і стала для 17-річного Сергія першим кроком до вершин слави. Коли Ніжинська емігрувала до Парижа вона покликала у свою трупу кращих учнів - серед них був і Лифар.


Самовіддана праця й фанатична любов до танцю дуже швидко зробили зі скромного, допитливого юнака першого соліста «Російського Балету». У 1929 він очолив балетну трупу «Гранд-Опера». Більше 30 років пропрацював Лифар у цьому театрі - був його солістом, хореографом, педагогом.


Серж Лифар заснував у Парижі інститут хореографії, ввів курс історії й теорії танцю в Сорбонні, був ректором університету танцю і почесним президентом національної ради танцю при ЮНЕСКО.

Світ балету був не єдиним захопленням Лифаря. Він товаришував із багатьма художниками, серед яких були Пабло Пікассо, Жан Кокто, Кассандр (Адольф Мурон), Марк Шагал, які оформили багато його спектаклів.

Звільнення з театру підштовхнуло Лифаря професійно узятися за пензля. У 65 років у нього проявився неабиякий хист художника. Власне, він малював і раніше: на театральних програмках, афішах, записках — олівцем, помадою, гримом. У 1972—1975 роках виставки картин Лифаря користуються великою популярністю: Канни, Париж, Монте-Карло, Венеція. Хоча сам Лифар доволі стримано ставився до свого захоплення. «Графічні, майже пластичні роботи я присвятив своєму другові Пабло Пікассо. Він був настільки люб'язним, що здивувався, замилувався і гаряче порадив мені продовжувати. Тільки ж я не художник, а хореограф, що малює», — писав він у останній автобіографічній книзі «Мемуари Ікара». Він залишив після себе понад сотні оригінальних картин та малюнків. Основний сюжет — балет, рухи, драматургія танцю.

Другою його пристрастю були книжки. Почалося усе із особистого архіву Сергія Дягілєва, який складався з колекції театрального живопису і декорацій та бібліотеки (близько 1000 назв). Лифар викупив її у французького уряду за гроші, отримані за рік роботи в Гранд-Опера. Як пізніше згадував хореограф: «Гроші на купівлю дягілевського архіву я заробив ногами».

Серж Лифар зібрав одну з найцікавіших в Європі російських бібліотек, яка складалася зі стародруків XVI-XIX ст. Особливе місце в його бібліотеці займала і «Пушкініана», найдорожчим скарбом якої були 10 оригіналів листів поета до Гончарової, рідкісні видання, інші пушкінські раритети.
Україна і Київ до кінця життя залишалася світлою мрією Лифаря. «Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий і величний Дніпро» - говорив він. А коли, вручаючи Орден Почесного Легіону, Шарль де Голль вже вкотре запропонував Лифарю стати громадянином Франції, Лифар відповів: «Я українець і цим пишаюся». Він так і залишився «персоною без громадянства» - не зміг відректися від своїх коренів, предків і землі, на якій народився. Одного разу Лифар прийшов до Гранд Опера у вишиванці, а потім поділився своєю мрією: «Хочу повернутися в Україну. Однак вдома мене, на жаль, ніхто не знає, а у Франції - забули ».

За своє життя Серж Лифар тільки один раз побував у Києві - в 1961 році, це було для нього великим щастям. Після смерті Лифаря його дружина передала в дар Україні найцінніші скарби з його особистої колекції - Орден Почесного Легіону, Золоту Туфельку прикрашену діамантами, сценічні костюми, скульптурні портрети Сержа.

lifar_memorial

Коментарі   

 
-1 # Mrs Victoria Frankli 04.08.2016, 19:42
Мене звуть місіс Вікторія Франклін, Я приватний кредитор, який видають
кредит приватним і корпоративним осіб. Ви були відхилені
так багато банків? Чи потрібна фінансування, щоб створити свій бізнес? робити
вам необхідно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібен
персональний кредит?. зв'яжіться з нами ::

ФОРМА ДАНИХ позичальника

1) ВАШЕ ІМ'Я:
2) СЕКС:
3) ВАША КРАЇНА:
4) ВАША ПРОФЕСІЯ:
5) Ваш сімейний стан:
6) Номер телефону:
7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД:
8) АДРЕСА:
9) МЕТА:
10) КРЕДИТНА ЗАПИТ:
11) КРЕДИТНА ТЕРМІН:

зв'яжіться з нами ::
З найкращими побажаннями
Пані Вікторія Франклін
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
-1 # pre101 29.08.2016, 18:36
Вам нужен бизнес-кредит? Наша компания может помочь вам с бизнес-кредит, мы выдаем кредиты заинтересованны м клиенту, которые ищут кредитов для улучшения своего бизнеса, мы можем помочь вам с кредита до 200 миллионов рублей. мы предлагаем кредиты на уровне 3% процентной ставки. Мы можем помочь вам, предоставляя вам деньги, чтобы начать свой бизнес или расширить существующий бизнес, мы также предлагаем персональные кредиты, авто кредиты, бизнес-кредиты, ипотечные кредиты, сельскохозяйств енные кредиты, или кредит по любой причине и т.д. Если вам нужен кредит сегодня с нами. Мы можем кредитовать до 200 миллионов рублей. Для того, чтобы получить более подробную информацию, E-MAIL:

E-MAIL:

САЙТ: www.preeminentloansinc.com

СПАСИБО!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
-1 # Damian Drewlo 21.09.2016, 05:17
Ты, Материально вниз? Захватите на этот раз жизнь предложение финансового кредита и дать вашим бизнес, образование, дома и строительство лифта. $ 2,000.00 до $ 50,000,000.00 с максимумом 30 лет на 3%. КОНТАКТ С ЭТОЙ EMAIL: http://cfinancials.webgarden.com/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
-1 # DONALD TRUMP LOAN CO 15.01.2017, 17:10
Ви в фінансовому відношенні депресії, і ви шукаєте, як отримати доступ до кредиту? Вам необхідна фінансова допомога, щоб почати або розширити свій бізнес? Ви шукали, як отримати acceess приватному кредитору? турбуватися не більше для цього є приватною компанією, яка пропонує дешевий кредит у розмірі 3%. Наші послуги кредитування швидко і надійно. Наша передача гарантована і успіх обов'язково. Всі види кредитів пропонуються тут. Приходьте до нас для отримання додаткової інформації про ()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # MARK KENT 20.08.2017, 13:50
Affordable Loan Offer ( >>>)
Do you need a loan?
Do you need financial help?
Does your firm, company or industry need financial assistance?
Do you need finance to start your business?
Do you need finance to expand your business?
Do you need personal loan? Please, contact us for more information:
Mr Mark Kent
Email: >>>
Email:

.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # MARK KENT 20.08.2017, 13:50
Affordable Loan Offer ( >>>)
Do you need a loan?
Do you need financial help?
Does your firm, company or industry need financial assistance?
Do you need finance to start your business?
Do you need finance to expand your business?
Do you need personal loan? Please, contact us for more information:
Mr Mark Kent
Email: >>>
Email:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # KECMAN ZORAN 01.10.2017, 23:31
Я управляю надежной кредитной компанией, я предлагаю кредит с процентной ставкой 3% за доступный период от 1 до 30 лет. Вам нужен кредит для запуска бизнеса? Нужен кредит для расширения вашего бизнеса? Есть плохие кредиты, которые вы хотите решить? Пожалуйста, свяжитесь со мной сразу, чтобы указать ваш интерес по электронной почте: ()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # KECMAN ZORAN 01.10.2017, 23:33
Я сертифицированн ый кредитор, а также ангел-инвестор, сертифицированн ый по универсальным законам, для предоставления кредитов для личного развития и создания частного бизнеса. Я занимаюсь этим бизнесом в форме кредитования ангелов, и у меня есть хороший ум к нуждающимся, чтобы не украсть у них. В моей программе кредитования процентные ставки являются низкими, но в краткосрочной перспективе. Проценты, требуемые для кредита, составляют 3% на срок не более 30 лет, но это может быть меньше.
• Минимальная сумма кредита: 2 000 долларов США
• Максимальная сумма кредита: 100 000 000,00 долларов США
Если вам нужен кредит, возвращайтесь ко мне сейчас по электронной почте ()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # KECMAN ZORAN 01.10.2017, 23:36
Вам отчаянно нужен кредит? Вам отказывают в кредите от вашего банка или какой-либо финансовой фирмы? Вам нужна финансовая помощь? Вам нужен кредит, чтобы погасить ваши счета или купить дом, или Консолидировать свой долг и быть свободным от долгов? Вы хотите иметь собственный бизнес, и вам нужна финансовая ссуда? Свяжитесь с нами сегодня для получения справки по финансовому займу. Мы готовы помочь вам в деловых и личных займах, даже если вы занесены в черный список и имеете плохую кредитную историю, свяжитесь с нами сегодня на этом emai ()
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # SILKE CHRISTA CERVEN 05.11.2017, 22:05
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable
of taking up time bound transactions.

FOR LEASING OF BG/SBLC
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M
LEASING FEE = 4%+1%

FOR PURCHASE OF FRESH CUT BG/SBLC
PRICE = 32%+1%
MINIMUM FACE VALUE OF BG/SBLC = EUR/USD 1M

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly
renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.

Contact Name: SILKE CHRISTA CERVENY

Email: inquiry.dcifina

skype : inquiry.dcifina ncial
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # Gligic Dragan 22.04.2018, 03:54
Мы предлагаем кредит от 2.000 до 5.000.000.000 евро, между диапазоном от 1 до 30 лет с процентной ставкой 3%. Пожалуйста, обращайтесь через , если вы заинтересованы в кредите.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # Gligic Dragan 10.05.2018, 07:41
Мы предлагаем кредит от 2 000 до 5 000 000 000 евро, от 1 до 30 лет с процентной ставкой 3%. Применяйте через , если вы заинтересованы в кредите.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # Олена 18.01.2019, 05:10
Шановні шукачі кредитів

Ви в яких-небудь фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям з фінансовими труднощами життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, зверніться до нас з наведеними нижче даними електронною поштою:

Ім'я:
Необхідна сума кредиту:
Тривалість позики:
Номер мобільного:

Дякую вам і Бог благослови
Довіра
Олена
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # Max A Bent 04.07.2019, 05:59
Чи потрібна вам термінова заборгованість для погашення заборгованості або вам потрібен кредит на придбання акцій, щоб поліпшити свій бізнес? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібна консолідація кредиту або іпотека? Не шукайте більше, тому що ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми минулим.

Це іпотека на фінанси океану. Ми пропонуємо кредити зацікавленим у прийнятній процентній ставці у розмірі 2%. Діапазон коливається від $ 5,000.00 до максимум $ 100,000,000.00 доларів.

Наші кредити добре застраховані, оскільки нашим пріоритетом є максимальна безпека.
Зв'яжіться з нами по електронній пошті:
З повагою
Макс Бент
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 
 
0 # Elbert Ferdinand 13.07.2019, 21:02
Вам потрібен легкий кредит для погашення рахунків? з наведеною нижче інформацією

Повне ім'я:
Необхідна сума:
Тривалість:
Країна:
Телефон:

Усі відповіді повинні бути надіслані нам електронною поштою:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту