Пасодобль

e-mail

Пасадобль

З іспанської мови пасодобль перекладається як «подвійний крок». Завдання танцю - імітація такого улюбленого іспанцями розваги, як корида. Спочатку в танці робився один крок на рахунок, але сос часом танець перетворився.

Як правило, партнер у танці зображує тореро, партнерці ж можуть відводитися різні ролі - мулета (шматка червоної тканини в руках матадора), другого тореро або ж бика (вже поваленого). Можна вважати, що зароджуватися танець став у вісімнадцятому столітті одночасно з коридою, оформився до 1920 року (у цьому році він був представлений публіці у Франції), до 1930 року стає популярний в Європі, а після Другої світової війни пасодобль був включений в латиноамериканську програму спортивних бальних танців.

Особливістю пасодобля є те, що позиція корпусу - з високо піднятими грудьми, плечі широкі і опущені вниз, голова жорстко фіксована, в деяких рухах нахилена вперед і вниз. Весь танець, починаючи від постановки корпус і закінчуючи рухами, інтерпретує битву матадора з биком.

Пасодобль - швидкий танець з різкими кроками і поворотами. Виповнюється під таку ж музику, під яку матадор виходить на арену. Може виконуватися не тільки в парі, але і сольно, і в групі.

Танець пасодобль - відео навчання 1
Танець пасодобль - відео навчання 2
Танець пасодобль - відео навчання 3
Танець пасодобль - відео навчання 4
Танець пасодобль - відео навчання 5
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту