Поппінг

e-mail

Поппінг

Поппінг - одне із відгалужень вуличного танцю, що зародився у вісімдесяті роки двадцятого століття. Стиль заснований на техніці швидкого скорочення і розслаблення м'язів з метою виклику поштовхів в тілі танцюриста - поп чи хіт. Танцюрист, що виконує Поппінг, називається поппером. На території колишнього СРСР через спотворення інформації Поппінг іноді плутають з «верхнім брейк-дансом».

Popping є одним з основних 4 категорій, по яких проходять баттли (змагання) вуличних танцюристів. Змагання дають простір для імпровізації і рухів, які рідко зустрічаються у виступах і на шоу.

Основні рухи танцю Поппінг - "пускання" хвилі по руках і корпусу; ковзання стопами по підлозі, що створює ефект ковзання по повітрю за рахунок перекочування з носка на п'яту; руху як у робота, з фіксацією в кінці кожного руху; "стиль єгипетських фараонів", заснована на кутах в 90 градусів і роботі кистями; руху з розміреними безперервними різкими завмираннями на частку секунди і продовженням руху.

Танцюють Поппінг переважно під фанк (власне кажучи, спочатку з'явився стиль музики і вже по нього був придуманий танець). Танцюють Поппінг сольно і в групах.

Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 1
Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 2
Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 3
Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 4
Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 5
Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 6
Уроки танцю Поппінг (дивитись онлайн) № 7
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту