Квікстеп

e-mail

танець Квікстеп

Квікстеп - це швидкий фокстрот. Історія його починається на початку двадцятого століття, після Першої світової війни в Англії, коли дехто хотів танцювати фокстрот але їм не подобалося те що у нього досить повільний темп. Так як фокстрот є досить складним для виконання танцем, складні танцювальні па треба довести до досконалої гладкості, багато хто з них просто неможливо було виконати під новий темп, який задав шалений ритм двадцятого століття. Це не подобалося професійним виконавцям фокстроту і щоб попередити їх про те, що на вечірці грають швидкий фокстрот, на запрошеннях почали писати «quick-time-foxtrot», іноді «quick-time-steps» і, нарешті, коротко - «quickstep».

З першого погляду квікстеп дуже відрізняється від фокстроту - плавне ковзання перетворилися на різкі кроки, іноді доходили до стрибків, стрибки як на місці, так і під час руху, різкі повороти - це відрізняється від первісного танцю.

В даний час темп квікстепу дещо сповільнився (з 240 у 1930 до 200 в даний час) але тим не менше він не втратив свої основні риси. Придбані ще майже століття тому - прогресивні кроки, шассе, повороти, багато інших рухів, запозичені з фокстроту.

Навіть у назві цього танцю можна прочитати одну з його характеристик - «швидкий», тому якщо ви енергійна і рухлива людина - цей танець підходить вам як найкраще, адже ритм квікстепа - 200 ударів на хвилину. Танець досить складний, багатий безліччю різноманітних рухів і компонентів.

Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 1
Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 2
Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 3
Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 4
Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 5
Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 6
Уроки квікстепу з ​​Сергієм Коновальцеві № 7
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту