Російські народні танці

e-mail

Російський народний танець

У танцювальній культурі кожного народу яскраво відбивається його історія, ті біди і нещастя, що випали на його долю. Росія - багатолика і багатостраждальна країна, але тим не менше російські народні танці відрізняються яскравістю, красою та різноманіттям образів.

Невідомий час виникнення споконвічно російського танцю. У всякому разі, його корені мають релігійну природу - адже виник він ще за часів язичництва, коли дівчата водили хороводи щоб порадувати безліч богів, щоб ті послали ранню весну, яскраве сонечко, літній дощ.

Російське танцювальне мистецтво багатолике і різноманітно. Існують як повільні, що відображають смуток, журбу, так і швидкі, щасливі. Кадрилі, хороводи, струмочки, ігрові танці, хороводи, присідання - все це російський танець.

Як правило, влітку танцювати простим селянам було ніколи (літній день всю зиму годує), а от довгими зимовими вечорами дівчата й хлопці водили хороводи, танцювали різноманітні танці. Танцювали вони як правило пыд акомпанемент балалайки і цимбал. Танці супроводжувалися піснями. На весь світ відомі пісні Калинка, «В полі береза ​​стояла» і багато інших.

Російські танці - відображення багатоликої російської душі, в них вона розгортається і згортається. Вони дуже добре допомагають зрозуміти російську національну культуру.

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту