Где купить шарики в одессе www.mirklein.com.


Російські народні танці

e-mail

Російський народний танець

У танцювальній культурі кожного народу яскраво відбивається його історія, ті біди і нещастя, що випали на його долю. Росія - багатолика і багатостраждальна країна, але тим не менше російські народні танці відрізняються яскравістю, красою та різноманіттям образів.

Невідомий час виникнення споконвічно російського танцю. У всякому разі, його корені мають релігійну природу - адже виник він ще за часів язичництва, коли дівчата водили хороводи щоб порадувати безліч богів, щоб ті послали ранню весну, яскраве сонечко, літній дощ.

Російське танцювальне мистецтво багатолике і різноманітно. Існують як повільні, що відображають смуток, журбу, так і швидкі, щасливі. Кадрилі, хороводи, струмочки, ігрові танці, хороводи, присідання - все це російський танець.

Як правило, влітку танцювати простим селянам було ніколи (літній день всю зиму годує), а от довгими зимовими вечорами дівчата й хлопці водили хороводи, танцювали різноманітні танці. Танцювали вони як правило пыд акомпанемент балалайки і цимбал. Танці супроводжувалися піснями. На весь світ відомі пісні Калинка, «В полі береза ​​стояла» і багато інших.

Російські танці - відображення багатоликої російської душі, в них вона розгортається і згортається. Вони дуже добре допомагають зрозуміти російську національну культуру.

Коментарі   

 
0 # CraftCet 10.09.2019, 22:42
The Minecraft Wiki provides tons of useful resources for Minecraft players and Minecraft server administrators alike. Try an alternative Minecraft server The vanilla Minecraft server you installed in this tutorial is just one of the many Minecraft servers available.
minecraft nova
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту