Румба

e-mail

Румба

Румба - один з смих запальних латиноамериканських танців. Історія його починається в дев'ятнадцятому столітті на Кубі, звідки мігрує в Сполучені Штати Америки і звідти - на весь світ. До середини двадцятого століття румба поширена дуже широко. Всупереч поширеній думці про те, що румба - танець кохання і пристрасті, танцюристи повинні висловити смуток через нерозділене кохання, бажання володіти партнером - саме тому дуже багато руху в танці носять еротичний підтекст, чоловік-партнер прагне володіти жінкою, злитися з нею не тільки в танці.

Отже, румба - швидкий парний танець, основними елементами якого є прогресивний крок і різкі повороти партнерки, перекидання її з однієї руки на іншу. Костюм для виконання румби - яскраве плаття для партнерки і строгий костюм для пертнера.

Варто відзначити, що існує також чоловічий сольний варіант румби - колумбія.

Румба входить в десятку бальних танців змагальної програми, але цей варіант сильно відрізняється від фольклорного - занадто суворі правила, танець стандартизований. І навіть незважаючи на це румба - один із самих запальних танців на змаганнях, що збирає дуже велика кількість глядачів.

Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 1
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 2
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 3
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 4
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 5
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 6
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 7
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 8
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 9
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 10
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 11
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 12
Румба. Танцюємо емоційно. Відеоурок 13
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту