Сальса

e-mail

Сальса

На відміну від інших латиноамериканських танців, сальса є чисто кубинським танцем (а не продуктом синтезу культур Африки та інших країн Латинської Америки).

Історія сальси починається в дев'ятнадцятому столітті, а тієї сальсою яку танцюють зараз вона стала тільки після Другої світової війни, коли прості солдати рознесли її по всьому світу, і тому не можна виділити одного засновника танцю.

Танцюють сальсу під рахунок 1-2-3-4, роблячи акцент на рахунок 4. Характерні особливості танцю - швидкий темп і дуже складний ритмічний малюнок. Як і багато інших латиноамериканських танців, сальса - парний танець, але танцюється він не в настільки близькому контакті, як деякі інші танці. Основні рухи - проходки на 4 рахунки, повороти стегнами і плечима, перекидання партнерки з руки на руку.

Сальса в тому вигляді, в якому її танцюють зараз в школах танцю, досить сильно відрізняється від фольклорного варіанту. Час змінив танець, додав йому офіційності, прописав правила танцю.

Також відрізняється сальса від інших латиноамериканських танців тим, що не оповідає про нерозділене кохання. Танець набагато більш оптимістичний, у ньому немає повільних тягучих переходів. Сальса - істинний танець кохання і пристрасті!

Основи і ритм танцю Сальса (відео урок онлайн)
Партнерство в танці сальса (відео урок)
Основний крок сальси (відео урок)
Сальса для початківців (відео навчання)
Повороти в сальсі (навчальний урок)
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту