Самба

e-mail

Самба

Історія самби починається на початку двадцятого століття, коли запальні танці з африканського континенту потрапляють в Америку, втрачаючи відтінок релігійності, змінюючи його на розважальний, і набувають приблизно тоuj виглядe, до якого ми звикли. Сучасне "звучання" танець придбав тільки після Другої світової війни, потрапивши в Європу.

Самба входить в один з десяти видів бальних танців і тому існують деякі правила її виконання. Для самби характерно погойдування стегнами з характерним акцентом на русы донизу - "баунс". Танець виконується дуже швидко, але можна змінювати темп з швидкого на тягучий та переривчастий.

Як і багато інших стилів, самба має свій особливої ​​характер - легкого загравання, акуратного флірту. Причому фліртує не тільки жінка, але й чоловік. Флірт може супроводжуватися підходящими за змістом і не завжди цнотливими рухами. Ці рухи - важлива складова частина танцю.

За даними соціологічних опитувань, в Бразилії вміє танцювати самбу 90% жінок і дівчат. Самба - головний танець на відомому на весь світ бразильському карнавалі, святі життя. І на закінчення: самба не була б самбою без костюмів, в яких прийнято її виконувати ...

Бразильський танець самба - навчальні уроки № 1
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 2
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 3
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 4
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 5
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 6
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 7
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 8
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 9
Бразильський танець самба - навчальні уроки № 10
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту