Шотландські народні танці

e-mail

Шотландські народні танці

Яскрава та різноманітна шотландська культурна спадщину найкраще виражена в музиці і танцях.

Досить поширені шотландські бальні танці, що мають досить давню історію і остаточно склалися в кінці дев'ятнадцятого-початку двадцятого століть. Темп музики, під яку танцюють шотландські бальні танці - ріл, джага і страспей. Як правило, танцюють у сетах по три-чотири пари, причому дуже велика увага приділяється правильному переміщенню пар відносно один одного.

На простих вечірках звичайних селян можуть виконуватися такі танці, як кейлі (простий селянський груповий танець), Хайланд (зароджувався як сольний чоловічий, але з часом перетворився в універсальний, може навіть танцюватись в парі або в групі), Ледіс степ (жіночий сольний танець) , Кейп-Бретон степ (шотландський степ).

Відмінною особливістю шотландських танців є їх незмінна вірність традиціям. Відрізнити танцюриста, виконуючого шотландський степ у вісімнадцятому та двадцять першому столітті практично неможливо.

Народні шотландські танці з їх відточеною роботою ніг, ідеальною геометрією і чіткими фігурами підкреслюють гордість і велич народу-носія.

Уроки Шотландських танців № 1
Уроки Шотландських танців № 2
Уроки Шотландських танців № 3
Уроки Шотландських танців № 4
Уроки Шотландських танців № 5
Уроки Шотландських танців № 6
Уроки Шотландських танців № 7
Уроки Шотландських танців № 8
Уроки Шотландських танців № 9
Уроки Шотландських танців № 10
Уроки Шотландських танців № 11
Уроки Шотландських танців № 12
Уроки Шотландських танців № 13
Уроки Шотландських танців № 14
Уроки Шотландських танців № 15
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту