Шаффл

e-mail

Шаффл

Шаффл - один з наймолодших танців у світі. Зародився він у вісімдесятих роках в Австралії, на самій зорі розвитку електронної музики. Виконавці шаффл називають себе шаффлерами, а танцювальні рухи шаффл - шаффлінгом («волочити»).

Основні рухи танцю - ковзання вліво-вправо, вперед-назад а також за трикутною схемою. Шаффлер може імітувати біг, стоячи на місці, переміщатися з ноги на ногу, також є такі рухи як прокручування, ковзання і удари ногою.

Танцюють шаффл в спеціальних штанях - фетсах. Іноді для поліпшення ковзання танцюристи насипають на танцпол тальк.

У вісімдесяті та дев'яності роки шаффл просували ді-джеї, які приїжджають в Австралію на гастролі. Варто відзначити, що шаффл танцюють не змагальних цілях, а для того щоб виразити свою індивідуальність. Саме тому бажаючим навчитися танцювати шаффл варто брати уроки у різних викладачів, щоб виробити свій неповторний стиль.

В останні роки шаффл отримав дуже широке поширення завдяки соціальним мережам, в яких люди об'єднуються в групи за інтересами. Нове покоління зацікавилося цим танцем, було випущено багато повчальних книг і відеоматеріалів по темі.

Основа мельбурн шаффл (видео обучение)
Мельбурн шаффл: фрістайл (навчання онлайн)
Навчання танцю Мельбурн шаффл (уроки онлайн) 1
Навчання танцю Мельбурн шаффл (уроки онлайн) 2
Навчання танцю Мельбурн шаффл (уроки онлайн) 3
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту