Повільний вальс

e-mail

Калмицьські танці

Повільний вальс входить до п'ятірки танців європейської змагальної програми, і це значить що це - танець з довгою історією, чіткими правилами і традиціями.

Коріння повільного вальсу йдуть у вісімнадцяте століття, повноцінно він оформився на початку дев'ятнадцятого століття. Подорожуючи по Європі, вальс змінювався, отримував нові оформлення національним колоритом. «Виїхавши» в середині дев'ятнадцятого століття в Сполучені Штати Америки, традиційний вальс преобразився в вальс-бостон.

Сучасний вигляд вальс придбав тільки після Першої світової війни, коли в 1921 році були чітко записані правила танцю.

Повільний вальс - парний танець. Положення партнерів в танці наступне - нижче пояса відстань між партнерами мінімально, вище партнер притримує жінку в районі лопаток, вона злегка прогинається назад.

Повільний вальс танцюється на ¾, на кожен такт доводиться три кроки. Вальс, як і всі танці європейської програми, відноситься до тих танців, виконуючи які, пара пересувається по залу. Як правило, костюм для вальсу наступний: жінка у вечірній сукні, чоловік у костюмі. Краватка чоловіка може бути підібрана в тон сукні партнерки. Жіноче взуття для виконання вальсу на змаганнях повинна бути з дуже твердим супінатором.

Відеоурок повільного вальсу № 1
Відеоурок повільного вальсу № 2
Відеоурок повільного вальсу № 3
Відеоурок повільного вальсу № 4
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту