Стриппластика

e-mail

Стриппластика - як танцювальний напрямок

Мрія кожної жінки - виглядати "на мільйон", вміти рухатися так, щоб чоловіки дивилися на неї із захопленням. Відмінний спосіб привести себе в форму - заняття стриппластикою. Стриппластика - це поєднання елементів аеробіки, хореографії, сексуальної пластики і стрейчинг, а зовсім не стриптиз, як багато людей вважають.

Історія еротичного танцю своїми коріннями йде в глибоке минуле, в Стародавні Єгипет і Індію, метою його була більше релігія і втіха богів, ніж бездіяльна розвага. У Середньовіччі за виконання цього танцю жінок спалювали на вогнищах, і тільки в XX столітті стриппластика почала набувати сучасних обрисів.

Багато людей вважають стриппластіку чимось ганебним, але це не так. Основні елементи танцю - кругові рухи і вісімки стегнами, еротичні хвилі, погладжування. Заняття стриппластикою задіює м'язи всього тіла, покращує поставу, розвиває координацію, учить володіти своїм тілом, правильно дихати. Стриппластика допомагає зрозуміти себе, повірити в свою сексуальність, отже, підвищується сексуальне бажання, знищується невпевненість в собі. Заняття допомагають усвідомити себе як Жінку. Така Жінка не залишиться непоміченою!

Уроки стриппластики для початківців
Відео урок підготовка і навчання від Кармен Електра
Iкола танців Cosmo Dance. Стрип-пластика
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту