Сучасний танець

e-mail

Сучасний танець

У своєму місці і в свій час кожен танець можна назвати сучасним. А в цей час, коли розвиваються танці, що виконуються під електронну музику і відроджуються латиноамериканські танці, і зовсім складно виділити один сучасний танцювальний стиль.

Точно тільки одне - скажений ритм сучасного життя вносить свої корективи в музику, і ось вже ді-джеї міксують вальс з хаусом і получється новий ритм, що поєднує в собі класичне і нове спрямування.

Дуже важливе значення розвитку сучасних танців грає всесвітня павутина Інтернет, такі сайти, як Youtube.com, а також безліч соціальних мереж.

Сучасний танець відрізняється швидким ритмом, різкістю рухів, яскравістю емоцій - від яскраво-експресивних до тьмяно-депресивних - в залежності від настрою окремо взятого танцюриста і стану справ у світі (швидкість поширення інформації завдяки засобам масової інформації дуже впливає на це).

Танцюють сучасні танці на вулицях, в клубах і на естраді, сольно (в цьому випадку набагато ширше поле для імпровізації), в парі і в групі. В основному до сучасних танців відносять танці хіп-хоп напряму, що танцюють під електронну музику і з'явилися не більше двадцяти років тому.

Навчання сучасним дитячим танців
Сучасний танець - навчальне відео
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту