Cвінг

e-mail

Танець Свінг

Історія танцю «свінг» починається в 1920 році. Час 1920-1940 років називають «час свінгу», настільки цей танець був поширений у ті роки. Народився він, як і багато інших танців, з джазових традицій афроамериканського населення Сполучених Штатів Америки.

Варто побачити один раз, як професіонали танцюють свінг, як одразу хочеться навчитися танцювати так само, як і вони. І що саме головне - це не складе особливих труднощів, так як свінг відноситься до «соціальних» танців, тобто для його виконання не потрібна відмінна фізична підготовка - тільки бажання навчитися! Майже в кожному світовому місті є клуб, в якому проводяться вечори свінгу.

В цілому свінг можна розділити на «бальний» і «вуличний» варіанти. Для першого варіанту існують суворі правила і фігури - серії пов'язаних рухів. Танцюристів вуличного свінгу нічого не обмежує, і тому в кожній країні, в кожному місті вуличний свінг танцюють по-різному.

Пізніше свінг розвинувся в дуже багато форми (включаючи рок-н-рол), які танцюристи виконують сольно і в парі, швидко і в середньому темпі, під різну музику, на змаганнях, дискотеках і вечірках. Як правило, пара не розходиться (а якщо і розходиться, то танцюристи все одно не відпускають руки один одного).

Он-лайн урок свінгу № 1
Он-лайн урок свінгу № 2
Он-лайн урок свінгу № 3
Он-лайн урок свінгу № 4
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту