Танець живота

e-mail

Самба

Як відомо, схід - справа тонка. Також відомо, що східні жінки дуже гарні і мудрі (от тільки вся ця краса ховається під паранджею). Як же вони домагаються бездоганною пластики та гнучкості? Секрет - танець живота.

Танець живота - істинно жіночий танець, адже його центр - живіт. Під час танцю дуже добре тренуються м'язи малого тазу, готуючи жінку до майбутньої вагітності та народження дітей, а краса цього танцю - всього лише маленький побічний ефект.

Є одна гарна легенда, що описує еволюцію танцю живота зі східних танців. Одного разу танцівниця, виконуючи танець, зрозуміла, що до неї в одягу залетіла бджола і почала енергійно крутити стегнами і трясти животом, щоб позбутися від комахи. Отримана імпровізація настільки сподобалася глядачам, що кілька випадкових рухів дуже швидко розвинулися в цілий напрям танцю.

Примітно, що східні дівчини ніколи не танцюють «на публіку», а тільки для свого чоловіка - щоб розпалити в ньому пристрасть.

Танець живота не виглядає настільки шикарно, якщо він виконується не в підходящому костюмі. Як правило, костюм складається як мінімум з двох частин - верх і низ. Розшитий золотом, блискітками, бісером верх гармонійно поєднується з широкою спідницею або шароварами, залишаючи голим животик. Також танцівниця може використовувати шаль.

Прості хвилі в танці живота (навчання онлайн)
Танець живота: чарівна палиця
Танець живота: рух верблюд (відео урок)
Качалка з хвилями (відео навчання) 1
Качалка з хвилями (відео навчання) 2
Качалка з хвилями (відео навчання) 3
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту