Танго

e-mail

Танго

Танго ... Для тих, хто танцює танго це не просто танець, це стиль життя. Різкий, потім плавно ніжний, експресивний, не танець, а емоція ...

Батьківщина танго - Аргентина, часи перших згадок про нього - початок дев'ятнадцятого століття. Спочатку його танцювали нащадки африканців, що проживають в Буенос-Айресі. До кінця дев'ятнадцятого століття танець був всього лише одним з багатьох, які танцювали в бідних громадах, але вже на початку двадцятого століття танго виходить на суд широкої публіки. Перша хвиля розвитку танго припала на 1930-1950 роки, коли змученим світовою війною та всесвітньої депресією людям треба було якось продовжувати жити і танцювати. Танго з властивою йому трагічністю дуже підходив по духу до цих часів.

Друга вона розвитку танго - з середини 1980, після відкриття в Нью-Йорку шоу «Forever Tango».

Танго входить в європейську змагальну програму. Цей підвид танго, «бальне танго» начисто позбавлений імпровізації, всі рухи - починаючи від основних кроків і закінчуючи поворотом і нахилом голови - стандартизовані і для одержання більш високого класу танцюристи повинні їм чітко слідувати. Інші ж підвиди танго більш схильні до імпровізації і різноманітності, можуть включати елементи з інших стилів - наприклад, вальсу.

Танго без правил - навчальна програма
Аргентинське танго #1
Аргентинське танго #2
Аргентинське танго #3
Аргентинське танго #4
Аргентинське танго #5
Аргентинське танго #6
Аргентинське танго #7
Аргентинське танго #8
Аргентинське танго #9
Аргентинське танго #10
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту